Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok közül van olyan aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok közül van olyan aki azt gondolja nem fog kelleni egy fiúnak sem úgy ahogy van emiatt jelentősen változtat a kinézetén, viselkedésén hogy olyan legyen mint azok a lányok akikre felfigyelnek a fiúk?

Figyelt kérdés
Én fiúban vagyok olyan hogy úgy érzem így egy lány sem fog elfogadni mert nem olyan vagyok mint a nagytöbbség. De változtatni nehéz ezen.
2020. szept. 28. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
24%

Én inkább beletörődöm, hogy egyedül fogok meghalni.


21 L

2020. szept. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2%
A lányok nem törődnek ilyesmivel, mert alig győzik lekoptatni a férfi túlkínálatot, nem hogy még azon aggódjanak hogy nem kellenek senkinek.
2020. szept. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Majdnem. Inkább úgy fogalmaznék, hogy nem kellek annak a kategóriának akire én vágyom, ezért változtatok magamon és kihozom mindenből a maximumot
2020. szept. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

Olyan lány nincs, aki senkinek sem kell, de olyan sok, aki annak a kategóriának nem kell, akire ő vágyik, lásd, 3-as válaszoló.


Férfiként úgy próbáld meg elképzelni, hogy csak azokra a lányokra tudna felállni a farkad, akiket 10/10-re értékelsz. Hiába nyomul rád bármilyen ez alatti nő, "nincs kémia", nem tudsz velük mit kezdeni. És sokszor magad sem tudod, hogy miért, csak valahogy rossz, ahogy hozzád ér, kényelmetlen a társaságában, stb.

2020. szept. 29. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%

Nem gondolom, hanem tudom. De változtatni nagyjából lehetetlen, újra meg kellene születnem más felmenőktől, más génekkel, más környezetbe.

Azért aki a külseje miatt nem kell, azzal általában nem annyi a probléma, hogy nem megfelelő ruhákat hord, frizurát visel stb. Ilyen piti kis trükkökkel érdemi változást elérni nem lehet. Nekem implantátumot kellene beültetni a melleimbe, fenekembe, combjaimba, hogy legyenek. Ami pedig az arcomat illeti, kb. össze kellene törni a csontjaimat és újra felépíteni az egészet, hogy normális vonásaim legyenek. Bár a bőrömön még ez sem segítene (ahogy természetesen kozmetikus, bőrgyógyász vagy más szakorvos sem képes).

A nem kelendő személyiség sem az a kategória, amin érdemben változtatni lehet pszichológushoz szaladgálással, témába vágó könyvekkel és videókkal. Engem legalábbis egyik sem tett humorossá, szórakoztatóvá, érdekessé stb. Aki "uncsiii", az pedig nem kell, ez tény. A tények pedig makacs dolgok, akkor is azok maradnak, ha "másképp állunk hozzá", "átkeretezzük" őket, blablabla.

2020. szept. 29. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

“mint azok a lányok, akikre felfigyelnek a fiúk”


Ha itt az insta-ribikre gondoltál, akkor nem talált. Végülis ha a lánynak az a célja, hogy legyen egy normális párkapcsolata, akkor mit érne el azzal, hogy minden pasinak mutogatja magát, ki akar tűnni, s mindenkinek tetszelegni? Szerinted ez a feltétele a komoly párkapcsolatnak?

2020. szept. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!