Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudok Budapesten találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudok Budapesten találni milliárdos pasit?

Figyelt kérdés
Hol tudnék milliárdost fogni? Szerintetek? Luxus hotelek pl?
2021. ápr. 8. 18:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nekem van pár jómódú vendégem :)
2021. ápr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Mondom en milliardost keresek, nem voltam soha hivatasos prosti. Nem vendeg kell hanem egy nagyon gazdag ferfi akit szerethetek is es eltart. Meg vesznem luxus taskakat, utazasok stb
2021. ápr. 8. 19:12
 13/18 anonim ***** válasza:
76%
Én egy milliárdos politikus vagyok a Szemlőhegy utcából. Sajnos a sorozatos választási kudarcok mély nyomokat hagytak bennem: megőszültem, az alkohol rabjává váltam és az idegeim is egyre gyengébbek. A feleségem egyre férfiasabb jegyeket kezd mutatni, így már nem vonzódom hozzá. Rövidesen 60 éves leszek, tudom, hogy rövidesen le kell húznom a rolót. Várom az üzeneted a "Kígyózó kígyók" jeligére! :D
2021. ápr. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 alonelyman ***** válasza:
40%
a milliard az billiard csak itthon mondják így hibásan
2021. ápr. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Az arab pasikat neked találták ki.
2021. ápr. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Magyar lesz es kesz nem kell arab, azok is csorok, voltam mar dubaiba (NEM! Azt csinalni) es nem olyan amilyennek mondjak tele van csoroval nem lehet konnyen kifogni daddyt, magyarba konnyebb
2021. ápr. 9. 21:58
 17/18 anonim ***** válasza:
És nyugatra?
2021. ápr. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
mondj orszagokat igy nemtudok kovetkeztetni mindenhol vannak csorok de ahol tobb a gazdag azt tudom szoval mondj pldt
2021. ápr. 10. 00:48
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!