Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha már ismerkedéskor házasságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már ismerkedéskor házasságot képzelgek, akkor rendületlen optimista vagy naiv vagyok, és ugye akkor mégis baj, ha komolyan gondolom? Mert ez már túl komoly?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 8. 00:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Van mikor rögtön ráérez az ember hogy megtalálta az igazit.
2021. ápr. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Áhh nyugi, én is ilyen vagyok😅😂😂😂
2021. ápr. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

Nem nagyon értem a kérdést, de első randin az oltár elé képzelni magatokat erős túlzás.

Kedvesen lehet optimizmusnak hívni, realistán naivitásnak, rosszindulatú meg nem akarok lenni.

Az ismerkedés arra van, hogy megismerjétek egymást. Nem véletlenül lesz a randik elenyésző részéből házasság, és az is csak évekkel később.

2021. ápr. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Akár igazad is lehet, nekem pl a férjemmel való első randin egyértelmű volt, hogy ő lesz a férjem. 😊
2021. ápr. 8. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
61%
Ha nő vagy akkor irdatlan módon naiv és ábrándozó , ha meg férfi akkor elment az eszed.
2021. ápr. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!