Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagytok ennyire előítéle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagytok ennyire előítéletesek a plasztikai beavatkozásokkal a nőkön?

Figyelt kérdés
Egészen biztos voltam benne, hogy nem akarok semmit megváltoztatni magamon, mindig a természetesség híve voltam. Hormonális probléma miatt nagyon elhíztam, majd lefogytam közel 30 kg-ot. Viszonylag szépen regenerálódott a bőröm, a melleim viszont nagyon megereszkedtek, 2 tejes zacskóra hasonlítottak, emiatt nem tudtam strandra se menni, push up-os bikinifelsőben sem álltak sehogy. Elmentem több plasztikai sebészhez konzultációra azzal a céllal, hogy varrja fel őket, de implantátumot nem szeretnék, bennem ne legyen műanyag. Végül az orvos, akire a választásom esett meggyőzött, hogy implantátummal sokkal szebb eredmény érhető el, így ezt a verziót választottam. Teljesen természetes hatása van, senki nem mondja meg ruhában, hogy nem eredetiek a cicijeim, mégis, ha ismerkedéskor valakinek megnyílok és elmondom, akkor jönnek azzal, hogy minek kellett, az eredeti biztosan szép volt stb.

2021. ápr. 7. 14:09
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

#19

Nem pontoztam senkit, nem is fogok, nem látom értelmét. Folyamatosan dolgozok magamon, önfejlesztő könyveket, cikkeket olvasok (nem, nem a SzP-féle bullshitet), illetve pszichológushoz is járok közel 10 éve egy tragikusan hirtelen haláleset óta, amit nagyon nehezen dolgoztam fel. Az évek során sok mindenről megváltozott a gondkodásom, de ezt a műtétet biztosan soha nem fogom bánni. Lehetek akármennyire pozitív, teljesen objektíven nézve is ronda volt a fogyás utáni állapotban a mellem, ami az öltözködésemben, szexuális életemben egyaránt zavart. Ahogy egy születéstől fogva elálló fül is megkeserítheti valaki életét, ugyanúgy egy lógó mell is huszonévesen.

2021. ápr. 7. 18:00
 22/23 anonim ***** válasza:

Ruhában jól áll. Igen sokan ezért csináltatják meg, de szexnél általában lekerül a ruha. Ezzel nem azt mondom, hogy baj van ezzel, de ha ruhában se nézne ki jól akkor igazából senki nem csináltatná meg.


Amúgy nem értem a problémád. Akinek nem tetszik azzal nem egymást keresitek és kész. Ha te cigizel se mondhatod a másiknak hogy fogadja el, mert ez kb semmi. Mást kerestek aztán kész.

Életemben nem fogtam szilikon mellet, de fogásra el sem tudom képzelni, hogy az igazihoz köze lenne, akinek pedig nem csak a látvány fontos azt valószínűleg zavarni fogja, de ezen meg nem kell kiakadni.

2021. ápr. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
73%
Ez a te privát ügyed, mit lovagolsz rajta? Eddig ahány szilikon mellett láttam mind természetellenesnek hatott. Nekem nem jönne be, ez az én dolgom. De ha te így jól érzed magad akkor mi a probléma? El kell fogadnod h erről megoszlanak a vélemények.
2021. ápr. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!