Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annak mi az oka, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annak mi az oka, hogy a férfiak a plasztikai beavatkozásokkal kapcsolatban elfogadóak, a sminket pedig elítélik?

Figyelt kérdés
Nem értem a logikát benne.
2018. márc. 6. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Ezt melyik hajmereszto tudomanyos Britt tudoso szaknapilapban olvastad?
2018. márc. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

Én pont fordítva állok hozzá. Sminkkel nincs bajom, a szikével annál inkább.

Plasztikai műtétnek megvan a helye és az oka. Ha pl. valakinek megsérül súlyosan az arcca vagy megég, esetleg annyira balszerencsés, hogy valami hatalmas karvaly orral született vagy az egyik melle jóval nagyobb a másiknál akkor érthető.


De, ha egy arcra és testalkatra is teljesen szolid, vonzó lány fekszik kés alá akkor az nem tetszik. Attól nem lesz szebb, hiába próbálja bemesélni magának.

Egyébként nem tudom, hogy ti nők hogy állnátok hozzá, ha a férfiak is elkezdenének rendszeresen minden szir-szar szépséghibáért plasztikai sebészhez rohangálni.

2018. márc. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%

Mikor unod már meg az egész napos férfihibáztatást és lenézést?


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Mindig teszel egy kamu állítást és gyártod hozzá a kitalált történeteidet "saját tapasztalat" címén.

2018. márc. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekelne, ha plasztikáznának a pasik.
2018. márc. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én egyiket sem fogadom el. Ne általánosíts.
2018. márc. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#3 ez nem jött be :D
2018. márc. 6. 14:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Pont, hogy mindkettőt utáljuk. :P
2018. márc. 7. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!