Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagytok ennyire előítéle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagytok ennyire előítéletesek a plasztikai beavatkozásokkal a nőkön?

Figyelt kérdés
Egészen biztos voltam benne, hogy nem akarok semmit megváltoztatni magamon, mindig a természetesség híve voltam. Hormonális probléma miatt nagyon elhíztam, majd lefogytam közel 30 kg-ot. Viszonylag szépen regenerálódott a bőröm, a melleim viszont nagyon megereszkedtek, 2 tejes zacskóra hasonlítottak, emiatt nem tudtam strandra se menni, push up-os bikinifelsőben sem álltak sehogy. Elmentem több plasztikai sebészhez konzultációra azzal a céllal, hogy varrja fel őket, de implantátumot nem szeretnék, bennem ne legyen műanyag. Végül az orvos, akire a választásom esett meggyőzött, hogy implantátummal sokkal szebb eredmény érhető el, így ezt a verziót választottam. Teljesen természetes hatása van, senki nem mondja meg ruhában, hogy nem eredetiek a cicijeim, mégis, ha ismerkedéskor valakinek megnyílok és elmondom, akkor jönnek azzal, hogy minek kellett, az eredeti biztosan szép volt stb.

2021. ápr. 7. 14:09
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem az esetek többségében felszínességet jelez, ha valaki ennyi pénzt kiad és bevállalja az egészségügyi kockázatokat, csak azért, hogy jobban nézzen ki.
2021. ápr. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

11: ennyi erővel rengeteg hobbira / pótcselekvésre azt lehet mondani, hogy felszínesség, mert kis élvezetért cserébe egészségügyi kockázatai vannak... többféle sport, kávé, cigi...


Most meg egyébként lehet fujjogni, hogy ilyen felszínes, olyan felszínes... pedig 1) főleg megereszkedett, megnőtt mellnél annak is vannak egészségügyi kockázatai, ha úgy marad (nekem pl. genetikailag nagy, lógó melleim vannak, erősen gondolkozom a műtéten, mert konkrétan hátfájdalmaim vannak, és pl. egy lógó mellen nehezebb kitapogatni az esetleg csomókat is), 2) a hajára kenheti azt, hogy megkapja a "nem felszínes" díjat azért, mert hagyja úgy a testét, ahogy van, ha közben ő maga nem érzi magát jól a testében, meg ha a lehetséges párjelöltek száma ismerkedéskor erősen lecsappan csak azért, mert mondjuk lóg a melle, lóg a bőre, karvalyorra van, sorolhatnám. Érdemes megnézni női mellekról szóló kérdéseket, kb. a válaszolók 75%-a nemhogy elmondja, hogy nem tetszik neki a lógó mell, hanem iszonyat undorítóan beszél róla... most lehet itt szentimentáliskodni, hogy "válasszon azok közül, biztos megtalálja a párját"... de azért vannak nők, akik azért akarnak tetszeni másoknak, nem a 10%-ból válogatni.

2021. ápr. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
10%
mert rib.nc vagy?
2021. ápr. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
70%

Én sosem ítéltem el. Van egy határ ami már egy kicsit zavar, meg az amikor valakinek tökéletes a teste, mégis beavatkozás mellett dönt.

De egyiknek sem szoktam beszólni, vagy kioktatni, hogy mit csináljon a testével.

31F

2021. ápr. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

#11

Olyan műtétekre biztosan nem adnék ki pénzt, amivel a kívánt eredményt fogyással, edzéssel is el lehet érni (pl. zsírleszívás, brazil fenék). A melleim lógásával viszont nem tudtam edzéssel és semmi mással sem javítani, itt nem volt más opció. Abban igazad van, hogy drága egy ilyen beavatkozás, spórolnom kellett rá. Nincs semmilyen káros szenvedélyem, nem iszom alkoholt, nem dohányzom, nem kávézom, nem szórom el impulzusvásárlások során a fizetésem, az erre költött pénzt viszont egyáltalán nem bántam meg.


#13

Egy kezemen megszámlálható szexuális partnerem volt, egyéjszakás kapcsolataim sosem voltak, így megállapításod nem fedi a valóságot.

2021. ápr. 7. 15:48
 16/23 anonim ***** válasza:
54%
Gyönyörű lehetsz hetyke cicikkel és lógó-striás bőrű hassal és combokkal.
2021. ápr. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
76%
csináltasd meg a melled és szard le a pasikat. szebb külsővel előbbre jutsz a munkában, több helyre felvesznek, több pénzt keresel. Kit érdekel hogy egy pasi milyen mellet szeret fogdosni?? a fiatal csajokat szexre tartva kihasználják, a gyereket szoptatott feleségüket megcsalják, 40 éves feleségüket lecserélik fiatalabbra, 50 és fölötti éves nőtől undorodva elfordulnak. a picsába már itt minden nővel hogy ennyire meg akar felelni olyanoknak, akik életük nagy részében szarba se nézik őket csak kihasználják. Mit kell bizonygatnod hogy nem vagy ri.banc. Feküdj le azzal akivel akarsz, éld úgy az életed ahogy akarod. Ne foglalkozz a férfiak véleményével soha soha soha soha!!!!!!
2021. ápr. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

#16

Sem a hasamon, sem a combomon nem lóg a bőröm, lassan fogytam havi 1,5-2 kg-nál nem többet, mellette edzettem és jelenleg is edzek. Striáim a combomon es fenekemnél vannak, egyre jobban elhalványulnak, bár nagyon közelről látszanak, de együtt tudok velük élni.


#17

Már megtörtént a bevatkozás, méghozzá csakis saját magam miatt, kizárólag pasi kívánsága miatt nem tennék ilyet.

2021. ápr. 7. 16:51
 19/23 anonim ***** válasza:
54%

#9

"Tehát szerinted örökre le kellett volna mondjak arról, hogy jól érezzem magam a bőrömben, tetsszen az, amit a tükörben látok. "


Nagyon sok ember érzi jól magát a bőrében mégsem volt soha plasztikai műtétük. Nem attól lesz valakinek önbizalma, hogy megcsináltat magán valamit hanem attól, hogy a fejében változtat valamin. Ebből kiindulva valószínű, hogy most sem változott fejben semmi nálad csak kifelé azt mutatod. Azt akarod, hogy azért szeressenek ami nem vagy és közben még magadat is illúzióba ringatod. A másik pedig mint írtam is, lehetsz külsőre bármilyen jó nő is, ezzel a mentalitással továbbra sem lesz sikered a (normális, nem nyálcsorgató perverz) férfiaknál. A pszichológus jobb befektetés lett volna, na itt vége is, pontozz csak le, az igazat nem akarod hallani.

2021. ápr. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Szard le, aki ellenzi vagy nem tetszik neki.

Nem szeretem én se a melleimet, de nem olyan vészes, hogy kés alá feküdjek emiatt, még fiatal vagyok.

Az államat viszont megcsináltatnám, mert csúnyának érzem magamat miatta, gimiben is szekáltak, hogy csúnya vagyok, sőt az utcán is mondta már valaki. Gusztustalan emberek léteznek sajnos.

Egyeseknek az a baj, hogy megcsináltatod, másnak meg az, ha természetesen nem szép, de a maradék pedig elfogad.

Olyan emberért nem kár, aki ismerkedéskor emiatt megpattan, sok más dologban is ütköznének a nézetek egy ilyen személlyel. Aki nem érti az érvelésedet és ő aztán nagyon tudja látatlanba, hogy milyen volt előtte és neki mindegy, hogy te szarul érzed magad a bőrödben, az a saját vágyaival van csak elfoglalva.

2021. ápr. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!