Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Neked korai lenne, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Neked korai lenne, ha ilyen hamar elhívnának randira?

Figyelt kérdés
Én a személyes ismerkedés híve vagyok, de a koronavírus miatt online társkeresőkre kényszerültem. Beszélgetek egy lánnyal. Túl gyors lenne, ha két nap után felvetném a randi gondolatát? Alapvetően nem kérdeznék rá ilyen hamar, de azért ez mégiscsak egy táskereső..
2021. ápr. 7. 13:37
A kérdező szavazást indított:
Nekem túl gyors lenne
Én örülnék neki
27 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nincs mire várni. Élőben sokkal jobb beszélgetni. De ez annyira egyén függő. Van, aki hónapokig csak írogatni akar. Kérdezd meg, mit szól a személyes találkozóhoz. Ha nagyon nem egyezik a temperamentumotok, akkor úgysem illetek össze hosszú távon.
2021. ápr. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én pont a hetekig, hónapokig tartó írogatást nem tudom komolyan venni, úgyis csak élőben derül ki minden.
2021. ápr. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Élőben sokkal jobb. Szerintem az irritáló, mikor valaki csak nyomja a sódert írásos formában, találkozni viszont nem hajlandó. Na az gyanús.


Mondjuk hogy ne legyen feszengős, elsőként egy villámrandit javasolnék, mondjuk megesztek egy fagyit aztán viszlát. (Nyilván ha megvan a kémia, úgyis tovább maradtok, viszont ha nincs meg, legalább nem lesz kínos, hogy egy órát kell néznetek egymást.)

2021. ápr. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%

Általában 2 hét az ideális az ismerkedéshez, utána erősen ajánlott a randi, mert már e felett kidobott idő, ha utána derül ki élőben, hogy bukta van.

Két hét meg az semmi, könnyen jön, könnyen megy.

2021. ápr. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

pénteken matcheltünk, vasárnap már telefonon beszéltünk, következő szombaton randiztunk

Nem éreztem túl gyorsnak, mert ha belegondolsz ez csak az első valós találkozás, semmi több.

2021. ápr. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges hetekig húzni az online ismerkedést, mert jobb, ha előbb kiderül, hogy élőben nincs kémia, vmiért visszataszító az illető... meg különben is mindegy sztem, hogy online beszélgetünk és ismerjük meg egymást, vagy élőben.

Ettől függetlenül vannak olyan lányok, akiknek vmiért több biztonságot ad, ha randi előtt már "jobban megismerték az illetőt". Szóval ez a lány személyiségétől függ... max. annyit lehet megtenni, hogy odaírod mellé, hogyha neki ez gyors, akkor még beszélgessetek előtt egy kicsit.

2021. ápr. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!