Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez normális, vagy máris B...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális, vagy máris B terv lettem?

Figyelt kérdés

Két napja beszélgetek egy lánnyal. A beszélgetést úgy kell érteni, hogy kizárólag 7-8 és 11 között, kb 20 percenként van egy üzenetváltás, majd az utolsó üzenetemre (amit egyébként már jó későn küldök) csak másnap kapok választ, az említett időpontban. Nekem ez kicsit furcsa, mert ha akarok valakitől valamit, akkor reggeltől este 8-ig bőven lenne időm írni egy szösszenetet. Ne értsetek félre, nem vagyok ezen felháborodva, nyilván mindenkinek megvan a maga élete. Nekem ez kicsit gyanús, hogy mégsem annyira fontos ez neki. Bár ha 10/10 lány lennék, akkor napközben lehet én is hagynám az appnézegetést, mert ebből állna a napom :D


Szóval ez normális tinderen, vagy inkább gyanús? Nekem kicsit lassúnak tűnik, és félek, hogy csak sokadik vagyok nála a listán, miközben mások beszélgetésébe sokkal több energiát fektet. Lehet csak túlreagálom.


2021. ápr. 7. 09:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tinderen? Tinderen simán normális sajnos 😅
2021. ápr. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki,hogy messengeren folytassátok. Tindert sokan csak időnként kapcsolják be.
2021. ápr. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

valoban sokan nem nezik egesz nap a tindert, de magambol kiindulva, ha valaki tenyleg erdekelt, akkor beleptem felorankent, hogy irt-e mar es reagaltam is rogton.

szerintem is menjetek at mas platformra, ha ott is ennyire ‘lelkes’ akkor felejtos.

2021. ápr. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Nekem ugyanez volt csak fordított nemekkel. Az első találkozasnál kiderült hogy a másik fél utál neten üzengetni, + emellé tényleg olyan a munkája hogy csak reggel 7 előtt és este 6 után tud válaszolni. Nekem ez külön tetszett, hogy ha munka akkor munka, ha randi akkor randi és nincs keveredés.
2021. ápr. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
4es, jahj dejo, hogy ilyen velemeny is van... Hányszor megkaptam én lanyoktol, hogy miert nem válaszolok napközben.. Miközben a fejemben a munkával kapcsolatos millió dolog pörög, nem tudok small talk témájú dolgokról beszélgetni,
2021. ápr. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha olyan típus, mint nővérem, akkor lehet normális, ő pl. utál neten írogatni, és egyébként is nagyon elfoglalt, hobbija, programja is sok van.

De engem zavarna az ilyen, főleg ismerkedési szakaszban, azért napközben is beleférhetne 2-3 üzenet szerintem.

2021. ápr. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ne sértődik be máris!

De lehet este a pasijánal van.

Vagy tényleg be van osztva , hogy kivel mikotlr "beszél".

Inkább a személyes találkozásra koncentrálj!


De van olyan munkahely, ahol 2 perces telefonért is lecseszték, és olyan is, ahol befelé menet le kell tenni a mobilt.

2021. ápr. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

"valoban sokan nem nezik egesz nap a tindert, de magambol kiindulva, ha valaki tenyleg erdekelt, akkor beleptem felorankent, hogy irt-e mar es reagaltam is rogton."


ja csak nőbe ilyen nincs

2021. ápr. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#8: nem tudom, mirol beszelsz, en no vagyok. es a baratnoim is ugyanezt osztjak, ha valaki TENYLEG nagyon erdekel, gyorsan reagalok. ha nem annyira, akkor nem kapkodom magam.
2021. ápr. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#2: amíg még egy randiba sincs beleegyezve, addig van bármi értelme átvinni egy másik platformra? Plusz nem korai ez két nap után?
2021. ápr. 7. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!