Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ez hogy van nálatok?

Figyelt kérdés

Nem véletlenül van a mondás, hogy két viselkedéssel lehet a legjobban megbántani egy nőt: 1. le akarsz feküdni vele 2. nem akarsz lefeküdni vele.


Rám mindkettőért haragszanak évek után is.


Mi férfiak soha nem sértődünk meg, ha egy nő le akar feküdni velünk, akkor se, ha félszemű, nincs foga, stb, max nemet mondunk.


Ha rákérdezünk, egy nő sem ismeri el, hogy a férfiak jobban szeretik a szexet. Akkor mi áll a fenti viselkedésetek mögött?


2021. ápr. 6. 08:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sosem az zavart, ha valaki le akart feküdni velem, hanem az, ha ezt alpári primitív módon közölte és/vagy nem tartotta tiszteletben, hogy én nem akarok tőle semmit és az elutasítás után is tovább erőszakoskodott. Tény, hogy a férfiakra sokkal jellemzőbb, hogy bármiféle ismeretség nélkül felmerüljön bennük egy vonzó nőt látva, hogy "de megdugnám", nem is ezzel van a baj, hanem azzal, ha valakinek elmegy az esze, ha feláll neki.

Az már inkább bántó (számomra legalábbis), ha valaki nem akar lefeküdni velem. Eleve csak kapcsolatban merül fel, hogy lefeküdjek bárkivel és azért annak oka van, ha a párom hirtelen nem kíván (egy-egy alkalom még oké, tök természetes, hogy néha nincs kedve az embernek). Egyrészt megalázó, hogy én próbálkoznék, hogy legyen valami, a másik pedig ennek ellenére is lesz#r, másrészt szerintem nem a duzzogás a megoldás a problémákra, hanem az, hogy leüljünk és megbeszéljük.

2021. ápr. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A nők is pont ugyanúgy szeretik a jó szexet, mint a férfiak.

Más kérdés, hogy kinek mennyi jó szexben volt része. Sok nőnek nem.

Lehet, hogy ti szeretitek használati tárgynak érezni magatokat, de mi nem. Kihasznàlás, megalàzó, önbecsülés romboló, erre normális nőnek nincs szüksége.

Ha pedig ő szeretne veled lefeküdni, de visszautasítod, az végülis a visszautasítás stílusától is függ, hogy mit vàlt ki.

Semmikèpp sem kellemes, de sokszor mèg megalázó is emellè ès szintén önbecsülés romboló.

2021. ápr. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az időzítés a gond. Illetve ez a kérdés jóval komplikaltabb, nem ennyire dichotóm. Mikor akarsz lefeküdni vele és milyen helyzetben? Rögtön az első randin? Ami előtt még nem alakult ki a bizalom? Figyeled a reakcióit, hogy készen áll-e már rá, vagy csak tepersz előre? Amikor a másik eset áll fenn, hogy nem akarsz lefeküdni vele, az miért van? Számtalan jogos ok is létezik.
2021. ápr. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

pasi vagyok, de ez hülyeség. Ha te azt tudnád, hogy a nők sokkal jobban szeretik, igénylik a dolgot. CSak nekik nem úgy megy, mint nálunk. Őket a paraszt alpári "én vagyok a jancsi, te meg az XY" stílus taszítja őket.


Na meg a legtöbb csávó az előjátékot sem ismeri...

2021. ápr. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!