Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 23 éves vagyok , és bármilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves vagyok , és bármilyen lányra ráírok , nem ír vissza , és nem tudom mi lehet a gond , állítólag csúnya nem vagyok , de nem hajlandóak válaszolni , ezért mindig magányos vagyok , mit tehetnék?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 5. 17:23
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
de akkor mi a fsznak jelöl vissza , ha nem óhajt velem ismerkedni? fucklogic
2021. ápr. 5. 17:51
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

#11

Nem tudom, lehet csak szeretne sok ismerőst. Nekem is vannak ismerőseim, akiket tanulmányi vagy munkahelyi dolgok miatt bejelöltem, de ismerkedni nem ismerkednék velük.

2021. ápr. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak azért jelöl vissza, mert ismer? Ez még nem jelenti, hogy társat keres és hogy pont téged. Nekem is van sok ismerősöm, aki bejelölt, mert egyszer beszéltünk és udvariasságból visszajelöltem, de sosem akarnék tőle többet.
2021. ápr. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
és ha valami lányra ráírok , már rögtön többet akarok? és ha esetleg csak beszélgetni szeretnék az illetővel , akkor már egy rohadék vagyok? aki a fszát elküldi fotón , annak meg rögtön visszaírnak.
2021. ápr. 5. 18:07
 15/21 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2021. ápr. 5. 18:28
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

#14

Nagyon egyszerű a dolog: ő nem szeretne veled beszélgetni és mást sem. Nem vagy rohadék, szimplán nem érdekled. Téged se érdekel mindenki és őt se.

Nem, nem írunk vissza a farokküldőknek, a lányok 95%-a rögtön tiltja, és aki visszaír, az megírja, hogy egy barom. Minimális azoknak a lányoknak a száma, akiből nem vált ki rossz reakciót egy kéretlen farokkép.

2021. ápr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Aki ennyire nyomul az nekem se kéne.
2021. ápr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, milyen oldalakon írogatsz nőkre. Ha társkeresőn, akkor oké. Ha facebookon, gyk-n "udvarolsz" vadidegeneknek, fejezd be, nem ismerkedni vannak fenn, és zavaró, hogy idegen jöttmentek ott akarnak bejutni a bugyijukba.

Társkeresőhöz jótanács: szedd rendbe az írásképedet, mert egy igényes nőnél már ezzel a helyesírással elbuksz, bocsi. "Nem-e ismerkedne"... az helyesen úgy van, hogy "nem ismerkedne-e"... rengeteg szót külön írsz, amit egybe kéne, vessző elé nem rakunk szóközt stb. Amúgy meg egy "szakértővel" érdemes megnézetni a profilodat - normális-e a kép, jó-e a szöveg a profilon stb.

2021. ápr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ne add fel próbálkozz facen.
2021. ápr. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Hol próbálkozol általában
2021. ápr. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!