Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 23 éves vagyok , és bármilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves vagyok , és bármilyen lányra ráírok , nem ír vissza , és nem tudom mi lehet a gond , állítólag csúnya nem vagyok , de nem hajlandóak válaszolni , ezért mindig magányos vagyok , mit tehetnék?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 5. 17:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Itt a gyk-n honnan látják, hogy nem vagy csúnya? És az se mindegy hogyan írsz. Mert a "hali mizu?" nem jön be senkinek.
2021. ápr. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
tök normálisan írok rá , hogy remélem nem e zavarom , szimpatikusnak találtam a képei alapján , és ismerkedni szeretnék.
2021. ápr. 5. 17:26
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
Lehet, hogy túl jól kinéző nőkre írsz, akiknek naponta 100-an írnak.
2021. ápr. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
Ha pl. Fb-n rákeresve írsz rá, azt vehetik privát szféra megsértésének is.
2021. ápr. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
jó ha meg lemegyek a háza elé vírusidőszakban , akkor meg az lesz a baj..
2021. ápr. 5. 17:41
 6/21 anonim ***** válasza:
24%
Én azt mondom, probáld meg úgy, hogy megtudod, hogy hol dolgozik az apja, és az apját felhivod a munkahelyen, és ott mondod meg neki, hogy tetszik a lánya, és szeretnéd, hogy segitsen összehozni a dolgot.
2021. ápr. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Vessző elé nem kell space. Lehet, csak ennyi a gond :)
2021. ápr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
bár csak ennyi lenne , nem ölne meg a magány.
2021. ápr. 5. 17:47
 9/21 anonim ***** válasza:
87%

#5

Ez nem a vírus miatt rossz, hanem mert nagyon ijesztő és taszító viselkedés.


Ha nem társkeresőn írsz, akkor természetes, hogy nem válaszolnak, hiszen semmilyen formában nem jelezték, hogy bárkivel is ismerkednének, így kéretlen az üzeneted. Én se válaszolok az ismerkedőknek, mert a többség nem képes elfogadni a nemet és nekiáll könyörögni, kérdőre vonni és szidalmazni.

2021. ápr. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Azért próbáld csak ki.
2021. ápr. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!