Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan lány aki attól tart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki attól tart hogy nem fog taláni normális fiút akivel komoly kapcsolata, házassága, gyereke lehetne?

Figyelt kérdés

Ha igen a válasz:

- volt már barátod?

- milyen párt szeretnél, néhány tulajdonáságot ír ( külső belsőt is!)


2021. ápr. 5. 16:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Itt nincs olyan lány.
2021. ápr. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
70%

Igen. Én tartok tőle.

A mostani páromban csalódtam és tartok tőke, hogy nem fog megváltozni. Viszont kilépni sem merek a kapcsolatból, mert félek, hogy csak rosszabbat találnék.

2021. ápr. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen sosem érdeklődtek utánam a fiúk, és kezdem érezni, hogy ez így marad ha nem leszek nyitottabb.
2021. ápr. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Igen.Bár gyereket sosem akartam,de azért arra nem gondoltam,hogy 23 évesen is szűz leszek.Sosem érdeklődtek irántam,de ismerőseim körében is szinte csak azt látom,hogy hülyét csinálnak egymásból,úgyhogy kezdem azt hinni nem is lenne értelme. 23/N
2021. ápr. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagyjából úgy vagyok én is, mint 2es. Valamint én attól is félek, hogy egyedül maradok.
2021. ápr. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Fura, pedig a lányoknak sokkal könnyebb ez az egész.
2021. ápr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6 sokkal könnyebb..? Ezt mégis miből gondolod? Alig van normális férfi. Ha van, az biztos hogy már lecsapott rá valaki, és nem fogja elereszteni.
2021. ápr. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%

#7: Pont ugyanannyi normális férfi van, mint normális nő. Nem unod még, hogy naponta azért jársz fel az oldalra, hogy ilyen kérdéseket keress és beszólj férfiaknak, aztán előadd, hogy nincs az oldal tele frusztrált nőkkel?

Keress már egy férfit, aki rád fanyalodik. Mindenki jól jár. Te is, ő is, mi is.

2021. ápr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8: Azt azért oda írhattad volna hogy nem téged kérdezett. Paraszt! Nincs hova tenned hogy ennyire frusztrált vagy?
2021. ápr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9: Most miért is voltam paraszt? A százalékokból látszik, hogy nem engem kérdezett és sehol sem mondtam, hogy engem kérdezett. Te szívsz valamit?
2021. ápr. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!