Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok izmos akkor nagyon kevés lánynál van lehetsőgem?

Figyelt kérdés

Valamiért nem tudok izmosodni, hízni. Elvileg nincs semmi betegségem.

Enyhén sovány vagyok BMI szerint. De ha a vékonyságom mellett magas vagyok, és viszonylag V alaktú a hátam az valamennyire ellensúlyozza a vékonyságot a lányok szemében?


2021. ápr. 4. 14:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Tuti nem az a baj, hogy vékony vagy...
2021. ápr. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
Ha 0 önbizalmad van, picsogsz mint egy óvodás, meg sem próbálod, eleve feladod akkor nem kevés az esélyed hanem úgy kb. 0. Nem bicepszek kellenének első körben hanem a félénkséged leküzdése.
2021. ápr. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Nekem a vékony fiúk jönnek be. Ja, ilyen is van :D

De ha nem tudsz azon változtatni ahogy kinézel, akkor fogadd el. Ez meg fog jelenni a kisugárzásodban ami pedig sokkal fontosabb.

2021. ápr. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
33%
A kisugárzás a lényeg. Nem az számít , hogy egy férfi vékony e , izmos , vagy duci. A személyisége a lényeg. Az, hogy legyen önbizalma abban a testben amiben van . Hidd el , azt a nőt akinek tetszik a belsőd , egyátalán nem fogja érdekelni , hogy a tested izom aránya alacsony e vagy éppen testépítő vagy.
2021. ápr. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
hanyszor kerdezed meg ezt meg???!
2021. ápr. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%
A nőknek csakis kizárólag az anyagiak számítanak.
2021. ápr. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%
4 és a hozzá hasonló. Én is vékony alkatú vagyok, de alapvetően jóképű, humoros, kedves, jólelkű, de mivel láthatóan betegségem van, nem érdeklek egy nőt sem. Tehát hagyjuk azt, hogy a nőknek nem első a külső. Pont nem ezt látni.
2021. ápr. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
66%

#7 Nem azt mondtam , hogy nem a külső alapján ítélünk elsőre. Ez sajnos egy elkerülhetetlen emberi szokás. A férfiaknál is megvan, csak ők mondjuk a duci lányokkal vannak így.

Véleményem szerint, hogy ha valakinek szimpatikus a személyiséged ,egy hullámhosszon vagytok ,akkor egyátalán nem fogja érdekelni , hogy vékony vagy e. Az én felfogásomban legalábbis ez így van. Nyilván senki nem egyforma.

2021. ápr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%

Ha magas vagy, tökmindegy.


N

2021. ápr. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

4.


LOL ennyi marhaságot leírni :D

2021. ápr. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!