Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi közöm van nekem ahhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi közöm van nekem ahhoz, hogy milyen korábbi sérelmei voltak egy nőnek?

Figyelt kérdés

1 hónap, múlva, 5 hónap múlva, meg 6 hónap múlva fekszik le. Mert?

Közben találkozik másokkal is, nem tudja mit akar, aztán pl 1 hónap előtt, amikor eljönne az ideje a szexnek, a 28-napon kitalálja hogy mégsem megfelelő, mert éppen rájött arra, hogy anyagilag nem éri meg neki, esetleg a barátnője kioktatta.... Előtte nem érdekelte, miért nem korábban érdeklődött erről?

A vállalkozó, üzletember, sztársportoló meg kapja ezeket a cukormázas nőket, akivel minden simán megy.


2021. ápr. 3. 13:59
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Mi van? Vegyél egy nagy levegöt, gondold át és fogalmazd ujra, ha azt akarod, hogy megértsük!
2021. ápr. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Minek hisztizel? Nekünk mi közünk van ehhez h ki mikor koptat le téged? Legyél férfi ne egy hisztis hülyegyerek
2021. ápr. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem csak a nőnek vannak sérelmei...
2021. ápr. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt 3 hónapos szabályom. Elég faszén kiszűrte azokat, akiket ki kellett szűrni.


Volt egy srác, hú de szeret, aztán konkrétan hisztizett amikor elmondtam neki, és szakítani akart.

🤷🏻

2021. ápr. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
27%
Azt akarja mondani a kérdező, hogy neki be van adva, hogy ő jó kislány, csak egy hónap után fexik, aztán jön az első basszusgitáros a 28. napon, akit életében nem látott még, aztán már varrja is lefele a jókislányt úgy, hogy még a nevét is elfelejti.
2021. ápr. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
17%

#4. Érdemes azzal kezdeni, hogy neked van egy ilyen szabályod, nem n+6. randin beböffenteni csak úgy mellesleg.


Neked mikor szóljon a hapi, hogy aidses? Elég az első gyerek után vagy inkább a fagyizás előtt?

2021. ápr. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem böffentettem, szegényes a fantáziád.

Egy ideje ismertük egymást (közös ismerősök), elég hirtelen, egy buliban jöttünk össze. Következő héten mentem hozzá egy rendes randira,és elmondtam.

Damdamdamdaaaaam

2021. ápr. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
2%

a szabályok a bétáknak vannak, az alfák miatt pedig felrugják.

magamat mondjuk pont nem tartom alfának, de többször hallottam ezt a hónapos szabályt, aztán első randin megvolt mind, kapcsolat is lett belőlük hosszabb/rövidebb.

2021. ápr. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

"amikor eljönne az ideje a szexnek"


Ilyen nincs, és senki nem köteles lefeküdni veled.

2021. ápr. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Kisebbségi komplexusban szenvedsz, hogy ezzel hozakodsz elő? (kötelesség)

A gazdagokkal sem kötelességük lefeküdni, mégis megteszik. Ez a mai női nem.

2021. ápr. 3. 14:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!