Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok miből jön le nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miből jön le nektek egyértelműen, hogy valaki nagyon szeret titeket?

Figyelt kérdés
Pls mondjatok ötleteket.
2021. ápr. 2. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szavait, hanem a tetteit figyelem. Megtesz értem olyat, ami neki nehezére esik, de tudja, hogy nekem sokat jelent. Nem nagy áldozatokra kell gondolni, inkább apróbb dolgokra a mindennapokban. Figyel rám. Tényleg figyel, érdekli mi van velem és jót akar nekem. Számírhatok rá, bízhatok benne.
2021. ápr. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
11%
Pénz
2021. ápr. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%

Ha érdeklődést tanúsít. Figyel rám,aggódik értem.Számíthatok rá. És nekem amiből még egyértelmű hogy a másik szeret az az ahogyan közeledik felém.(ölelget,bújik hozzám,vágyik a közelségemre)

Számomra sosem az volt a lényeg hogy ajándékokat vegyen(persze szép gesztus) de nem attól fogom erezni hogy szeret-e vagy sem.

Meg azért néha kimondani sem árt hogy szereted,de persze ne 5 percenként mondd mert akkor értelmét veszti a szó.

2021. ápr. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%
A mpstani páromon nagyon észrevehető. Még mások is megjegyzik, hogy úgy néz rám... Látszik rajta, jogy szeret. Minden nap többször elmondja, milyen szépnek tart. Elmondja, hogy szeret. Segít mindenben, tisztelettel beszél hozzám, megbízik bennem.
2021. ápr. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
25%
Ha jól néz ki az illető, függetlenül attól, hogy igazából szereti-e a nőt, vagy ad-e bármi erre utaló jelet.
2021. ápr. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!