Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 1 év eltelte után mit írnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 év eltelte után mit írnátok az exetekre? :D

Figyelt kérdés

Azóta rengeteget változtam, és szeretném ha ő is tudna róla.


Valószínűleg elég negatív érzései vannak rólam.


2021. ápr. 2. 21:48
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Jajj nem, nem így értettem :D


Needy :D

Azaz amiylen kis önbizalmam volt rengeteget feltekenykedtem, sokszor túl sok érzelmet mutattam stb

Nem zaklatta egyáltalán, lezartuk és kész, utána nem kerestem, nem voltam creepy meg semmi, csak maga az ombizalomhianyos viselkedes.

2021. ápr. 2. 22:22
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ezek szerint egy év alatt felépítetted magad.

Ha írni akarsz neki, tedd meg, de csakis az igazat, önmagadat adva, mindenféle játszmamentesen. Ha nyitott lesz is rá, akkor is felmerül majd benne az az eshetőség, hogy csak megjátszod magad.

2021. ápr. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez a hajó már elúszott!
2021. ápr. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 MolotovPunk ***** válasza:
100%
Nincs mit írni.Egy volt exbarátnővel mit beszéljek?Tudod felmelegítve csak a töltött káposzta jó,más nem.(Kapcsolat sem.)
2021. ápr. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Egx ev utan semmit. Ez a hajo elment.
2021. ápr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!