Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szoktatok gondolni az exetekre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok gondolni az exetekre?

Figyelt kérdés

Olvastam már a témában több kérdést is. Sokszor olyanok írták, hogy gondolnak több hónappal a szakítás után is, akik a szakító felek voltak.

Nyilván itt nem azokra gondolok, akik azért szakítottak, mert rosszul bántak velük. Hanem azokra, akik maguk akartak a szakítást, mert már nem olyan volt, elmúlt a szerelem, stb.

Akkor nekik pl miért nehéz ez?



2020. jan. 19. 11:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ritkán, de eszembe jut igen.


Én szakítottam vele, mert nem éreztem azt amit "kellett volna". De egyébként ő egy hűséges, nagyon kedves aranyos srác. Azóta lett már gyereke is. :)


Nekem is van párkapcsolatom, és amikor veszekszünk vagy vitázunk valamin, akkor eszembe jut hogy a másiknál ilyen nem volt, stb.... De nem csinálnám vissza. Boldog vagyok nagyjából... És tudom hogy ő is az. Szóval ennyi :)

2020. jan. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam gondolni az exemere, mert nem volt egyszerű a szakítás, pedig én akartam. Ez amolyan szív és az ész csatája volt, mert nagyon szerettem, viszont nem tudtam megbízni benne mert folyamatosan és betegesen hazudozott.
2020. jan. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Sokan szakítás után még cseverésznek meg jópofiznak az exszel, meg eljátsszák, mekkora barátok vagy összejárnak. Na most a szakítás után frissen ez biztosan nem fog működni így. Évekkel később, mikor már feldolgozták, lehet, hogy egyesek megmaradnak egymásnak barátként, de a szakítás után minden kapcsolatot megszakítani egy időre a leghatékonyabb. Sokan meg nézegetik az exeiket meg nyomozgatnak meg tarsai. Ezek az emberek nem tudom, mit várnak, így nem lehet valamit feldolgozni normálisan. Vagy 4x annyi időbe telik.


A másik meg az, hogy hiába szakít valaki, ha vele bántak el csúnyán. Pl ha megcsalnak, az a logikus, hogy szakítasz. De attól még nem te vetettél véget a kapcsolatnak szigorúan véve... Meg ilyenek.

2020. jan. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Ha én meglátok egy exem, akkor ott majdnem mindenhol gyerek van már és adom a hálát, hogy időben otthagytam, mert általában ezek a csajok az utánam lévő egyeddel alapítottak családot, ami a francnak se kell (lehet rondán hangzik, de soha nem vágytam gyerekre). Meg én az exekkel úgy vagyok, hogy nem véletlem hagytam ott őket (általában én szakítottam, vagy meguntam vagy már ott volt a következő csaj és megcsalni nem akartam, ezért kegyetlenül szakítottam inkább stb.). Szóval a szememben egy ex az semmi csak a múlt és nem gondolok soha rájuk bármi volt velük. Lehet ez is furán hangzik, hogy ennyire eltudok bárkit engedni, de ez nálam így ment és ezért is hangoztatom, hogy az ex-szel soha nem kell foglalkozni, mert itt az oldalon is már mennyi embernek ráment a kapcsolata, mert exfüggők stb.
2020. jan. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
Engem ez a nő akaszt ki. Elváltak az exével, de nem fogja fel, hogy milyen beteg dolog az exférje nevét viselni mai napig: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__valas..
2020. jan. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


4-es: voltal már szerelmes? Akkor is ilyen könnyen ment a túllépés, ha oke, egykor nagyon szerettem, de már elmúlt? Csak kiváncsi vagyok csupán, azért kérdezem..


5-os: ez elég cinkes...😃

2020. jan. 19. 11:54
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Voltam persze :) Most is az vagyok. Csak nálam ez ilyen könnyen megy. Az első, persze kicsit más volt, de ott sem agyaltam túl a dolgot és utána kicsit "érzéketlenebb" lettem ezekre a dolgokra. És úgy fogtam fel, hogy ha szakítok nem fog hiányozni. Én ilyen könnyen elengedős vagyok ezen a téren.Persze már 40 vagyok és az idő megedzett ebben és nagy a gyakorlatom ebben a dologban, mert volt idő, amikor faltam a nőket és jöttek mentek. Lehet ezért is "értéktelenedtek" el a szemembe, mert olyan könnyen jöttek egymás után, hogy nem is éreztem igazán semmit irántuk csak jó volt velük. És mindig volt másik, ha elemnt egy vagy elengedtem... jó most 2 éves kapcsolatban vagyok és nem az az igazi szerelem , mint az első , de ő iránta többet érzek, lehet komolyodom már kicsit? :D
2020. jan. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Már mindent értek! Remeljuk ő már maradni fog!😄 köszi a válaszod!😊
2020. jan. 19. 12:05
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Amikor nagyon szerencsésnek, sikeresnek, érzem magam, jobban érzem magam a bőrömben, na akkor van úgy, hogy az exek is eszembe jutnak, hogy de jó, hogy exek...

Nem találtam meg még az igazit, s hál'Isten nem vagyok egy rossz kapcsolatban. :)

F.

2020. jan. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az a nehezebb amikor én szakítok. Félek, hogy megbánom és nem is olyan rossz a kapcsolat csak én látok bele dolgokat illetve mással sem lesz különbb. Ezért már nagyon megnézem kivel jövök össze, nem állok össze senkivel úgy, hogy "majd lesz valami"
2020. jan. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!