Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szoktatok még az exetekre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok még az exetekre gondolni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, tegyük fel hogy kapcsolatban vagytok perpillanat. De nem váltatok el haraggal,sőt.. Ebben a helyzetben igen?
2013. jún. 25. 19:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Akit valaha szerettünk, arra mindig fogunk.
2013. jún. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
5 honapja szakitottunk, en szakitottam, es meg napi tobbszor gondolom ra
2013. jún. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Utolsó akár te is lehetnél az exem. :)

Engem is 5 hónapja dobtak és még mindig ötpercenként rá gondolok, lesem az adatlapját (persze letiltott de csináltam másik fiókot) Children of Distance.ot hallgatok és bőgök. Majd idővel könnyebb lesz!! (remélem :()

2013. jún. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szoktam gondolni a többi exemre is persze, rendszeresen. Magamtól is eszembejutnak néha vagy tárgyakról helyekről közös barátokról emlékek szintjén. De ezt az utolsót nem tudom elfelejteni sehogysem :S
2013. jún. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Gondolni szoktam rá, igen. Évekig együtt voltunk, tényleg az életem része volt, így gyakran eszembe jut. De éppilyen gyakran eszembe jut az is, hogy a jelenlegi párommal mennyivel könnyebben és jobban mennek a dolgok :)
2013. jún. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szoktam még rá gondolni, de neki új kapcsolata van. Ezek szerint te is gondolsz rá. Könnyebb úgy egyébként a felejtés, ha új kapcsolatod van?
2013. jún. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Persze, hogy könnyebb... Bár én addig nem jutok el mert annyira az exre gondolok, hogy akadályoz az ismerkedésben nem érdekel senkit elhajtom őket sorba mert még őt szeretem.. Szóval nekem max a haverok tudnak segiteni a felejtésben igy nehéz de megoldom :)
2013. jún. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
És olyan elképzelhető, hogy pont az új kapcsolat mellett jön rá, hogy a régihez vágyik vissza?
2013. jún. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszíró kérdésére kíváncsi vagyok,ki mit gondol!


Köszönöm mindenki válaszát! :)

2013. jún. 26. 19:00
 10/18 A kérdező kommentje:
tegnap 19.58: van kapcsolatod most?:S
2013. jún. 26. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!