Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szoktatok még az exetekre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok még az exetekre gondolni?

Figyelt kérdés
Például csunyán leszerepelt előtetek , csúnyán váltatok el , vagy nagyot csalódtatok benne,de nagyon szerettétek egymást , vagy ha már nem is szerettétek őt annyira , és már van más kapcsolatotok rég, és boldogok vagytok ,szoktatok még az exre gondolni? vagy hogy milyen jó is volt vele és ujra bele gondolni , hogy milyen jó lenne ha még mindig együtt lennétek?

2013. jún. 18. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

" Adta a Jóisten, hogy megszabadultam tőle" :D

2013. jún. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
néha szoktam:(
2013. jún. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem.


(De van egy haverom ő még az 10 évvel ezelőtti csajait is észbe tartaj. 10 éve május 22 itt fagyiztunk Zitával. Ilyen és hasonlókkal jön folyton. Én már azt se tudom, múlt héten hol voltam.)

2013. jún. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, folyton. :(
2013. jún. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

2 évvel ezelőtt,volt egy barátnőm.6 hónapig jártunk,de nagyon szerettem.Ki mentem külföldre,és mivel messze voltam azt mondta hogy így nem akar velem lenni,pedig azért mentem ki hogy könnyebb legyen és terveim voltak.

Mindennap eszembe jut,nagy ritkán még írok is neki 2 havonta kb egyszer,megkérdezem mizujs meg stb.

Most van barátnőm,már 4 hónapja,még mindig külföldön vagyok,ő jól érzi magát így,azt mondta megvár akármikor.

De a régi nagyon hiányzik.Hülye gondolkodás,hogy ezek ellenére is rá gondolok de hát ez van.

Bocs ha nyálas volt :)


24/F

2013. jún. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen.4 évig voltunk együtt, 10 hónapja szakítottunk.. Már egyre kevesebbet gondolok rá, de pl tegnap is eszembe jutott, hogy milyen üres a lakás nélküle.. Most alakul mással egy kapcsolat és ez is sokat segít, hogy egyre kevesebbet gondoljak rá, illetve már nem is úgy gondolok rá, hogy hiányzik vagy ilyesmi.. Inkább ilyen kis nosztalgia.. Szerintem, ha egyszer szerettél valakit természetes, hogy néha néha gondolsz rá..
2013. jún. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6 evvel ezelott jartam valakivel, eleg zuros volt az egesz dolog, 3honapig voltunk egyutt, vegul eleg csunyan valtunk el egymastol. Nem is beszeltunk, minden kapcsolat megszakadt koztunk. Szulinapomkor felkoszontott, utana talalkoztunk es azt mondtuk, hogy adunk magunknak es egymasnak meg egy eselyt. Szoval igen, megtortenik, az is megtortenik, hogy ujra osszejossz valakivel. Neha eszembejutott, ha azon a kornyeken jartam ahol o lakott vagy ilyesmi, de "szerencsere" nem voltunk eleg sokaig egyutt ahoz, hogy legyenek ajandekok stb. egymastol ami miatt gyakrabban eszembejuthatott volna.
2013. jún. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs olyan nap,hogy ne gondolnék rá. Jobb,hogy meg szabadultam tőle, de nagyon szerettem és nagyon hiányzik. :(
2013. jún. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen van!

6 évet éltünk együtt,kb másfél éve mentünk szét.A mai napig eszembe jut.Főleg hogy érzem a mostani párommal nem teljesen frankó minden.És persze elő is került és nagyon jól éreztük magunkat mikor találkoztunk,ugyan azok a poénkodások mint rég ugyan azok a hiányzó jó pillanatok.De ennek ellenére tudom hogy elmúlt. F/23

2013. jún. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!