Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti milyen gyakran gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen gyakran gondoltok az exetekre? Hogyan váltatok el?

Figyelt kérdés

Mi nagyon csúnyán váltunk el,mégis minden nap gondolok rá. Eleinte fájt mindig,és vágyakozással telin gondoltam rá,de már egy éve szakítottunk,és mostanra minden érzésem elmúlt irányába,mégis gondolok rá minden nap többször. Csak ilyen semlegesen,hogy most vajon mit csinál,mi van vele. Tudom,hogy ő is hasonlóképpen érez,mert leírta mailben,de ő még szerelmes,én fél éve mással élek,boldogan,szerelemben.

Szerintetek normális ez?


2013. máj. 27. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Ugyanaz a helyzeted mint velem.

De én is van hogy még mindig sokszor gondolok rá.


17/L

2013. máj. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nálam 7honapja vége,de nincs olyan

nap,hogy ne gondolnék rá

2013. máj. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
termeszetes, hogy eszedbe jut. De elj boldogan tovabb, nehogy olyanokat gondolj, hogy vissza mesz az exedhez.
2013. máj. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Dehogyis! Csak érdekelt,mások hogy vannak ezzel
2013. máj. 27. 21:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is gyakran gondolok rájuk. Az utolsóhoz szeretnék is visszamenni de ő már nem akarja.
2013. máj. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!