Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg gáz a férfiak szemében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg gáz a férfiak szemében, ha heti 3-4x posztolok képet?

Figyelt kérdés

25/N vagyok.

Sajnos régen piszkáltak a külsőm miatt, illetve az ex barátom is, akivel 6 évet voltam együtt. Olyanokat mondott folyton, hogy híztam, vastagabb a lábam (pedig nem híztam), száraz a hajam, nincs ajkam, stb. Szóval folyton kiritzált. Szakítottunk.

Elkezdtem változtatni picit magamon, és megszépültem, több visszajelzést kapok. Viszont képkirakás mániám van, amit beismerek. Heti 3-4x szoktam MAGAMRÓL posztolni képeket (néha könyvről, de többnyire magamról), amin nincs kint semmim, és többnyöre nem tükörben fotózkodósak. Nos, hogy miért? Kell a megerősítés. Főleg így covid alatt, hogy otthonról csinálok mindent. Gáz, vagy sem, de teljesen feldob, ha kapok 1-2 bókot, még ha scak barátnőktől is, de jól esik.


Namármost több pasitól is hallottam, hogy komoly nő ilyet nem csinál, és ilyen lány nem kellene nekik. De miért, mi ezzel a baj? Engem őszintén érdekelne a véleménye mindenkinek.

Amíg nem kivágott ruhákban pózolok, nem csücsörítgetek, nem provokatív képeket teszek ki, miért baj? Én elismerem, hogy nincs önbizalmam még mindig, de ez már egy elrettentő ok ismerkedés során?


2021. ápr. 2. 19:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
89%
Megfelelési kényszer,a szemed mindent elárul.
2021. ápr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
11%
Lusták vagytok és a hosszabb út sohasem tetszik senkinek. Nem értem miért kell elítélni ezt.A bombázókra bezzeg nem panaszkodik egy kisokos sem amikor egymás után 10-20 képet oszt meg a tökéletes testéről,de egy lányt aki önbizalom hiányos egyből keretek közé zártok és lehurrogtok mert fölválalja hogy miért is teszi ezt és mit jelent ez neki.Jó lenne ha az emberek segítenének egymásnak nem pedig megbillogoznák egymást.Sok értelmiségi 😄👍 érzéketlen ember,segíteni kell nem elnyomni,persze ez a mai világban szinte eltűnt.
2021. ápr. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
77%
Engem idegesítenek az ilyen emberek, egyértelmű, hogy önbizalomhiányuk és/vagy feltűnési viszketegségük van.
2021. ápr. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, hogy mindenki őszintén kifejtette a véleményét.


Egyet tisztázni akarok: A barátom tévesen mondogatta, hogy híztam, mert nem híztam, és nem fogyással tettem rendbe magamat, hanem hajszínt váltottam meg jobban sminkelek és csinosabban öltözködöm.

Akkor sem voltam duci, vékony voltam, csak ezzel akart rombolni, mert ő meg hízott a kapcsolat alatt.


Aki normálisan megindokolta az álláspontját, annak nagyon szépen köszönöm. Sajnos évek óta önbizalomhiányos vagyok, és járok vele pszichológushoz is, és tudom, hogy nem jó, hogy itt keresek megerősítést, ezért is írtam ki a kérdést.

2021. ápr. 2. 20:33
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Meglehet nézni rólad egy képet?
2021. ápr. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
77%

“ Akkor sem voltam duci, vékony voltam, csak ezzel akart rombolni, mert ő meg hízott a kapcsolat alatt.”


Ez érdekes, engem is mindig csak túlsúlyos vagy ronda pasik kritizáltak. Pont azok, akik összetehetnék a két kezüket, hogy egy sportosan vékony lány, mint én, egyáltalán esélyt adott nekik. Ezeknek a pasiknak van a “legtoxikabb” jellemük, folyton féltékenykednek, kontrollálni akarnak, kritizálnak. Volt, aki arra szólt be, hogy kicsi a mellem(75B nem kicsi, teljesen normál méret, de persze aki nagy mellekre bukik, az minek jön össze velem?), meg ilyenek. Hogy van egy dagadt pasinak bátorsága ahhoz, hogy mást kritizáljon? Bezzeg a sportos vagy legalább normál alkatúak sosem szólnak be. Jobb is, hogy megszabadultál tőle, többet inkább ne add alá.

2021. ápr. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
68%
Mert tudom hogy valami nincs rendben a fejében, a kisebbségi komplexusa van és retusált képekkel akar a középpontba kerülni.. Nem a sok filtertől leszel szép elárulom azzal csak becsapod az embereket.
2021. ápr. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

De ha már jó nőnek érzed magad, akkor minek ez a folytonos megerősítés-keresés?


Engem sem maga a tény riasztana, hogy kiteszel 3-4 képet hetente, hanem az oka. Sajnos sokszor az ilyen személyiség egyenes út a féltékenykedéshez, kisajátítási vágyhoz, a másik önbizalmának leépítéséhez, végső soron egy olyan mérgező kapcsolathoz, ahol a lány mérgezi a fiút. De, adja az ég, hogy te vagy a kivétel.

Azért írtam így a példát, mert te vagy a lány.

2021. ápr. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!