Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg gáz a férfiak szemében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg gáz a férfiak szemében, ha heti 3-4x posztolok képet?

Figyelt kérdés

25/N vagyok.

Sajnos régen piszkáltak a külsőm miatt, illetve az ex barátom is, akivel 6 évet voltam együtt. Olyanokat mondott folyton, hogy híztam, vastagabb a lábam (pedig nem híztam), száraz a hajam, nincs ajkam, stb. Szóval folyton kiritzált. Szakítottunk.

Elkezdtem változtatni picit magamon, és megszépültem, több visszajelzést kapok. Viszont képkirakás mániám van, amit beismerek. Heti 3-4x szoktam MAGAMRÓL posztolni képeket (néha könyvről, de többnyire magamról), amin nincs kint semmim, és többnyöre nem tükörben fotózkodósak. Nos, hogy miért? Kell a megerősítés. Főleg így covid alatt, hogy otthonról csinálok mindent. Gáz, vagy sem, de teljesen feldob, ha kapok 1-2 bókot, még ha scak barátnőktől is, de jól esik.


Namármost több pasitól is hallottam, hogy komoly nő ilyet nem csinál, és ilyen lány nem kellene nekik. De miért, mi ezzel a baj? Engem őszintén érdekelne a véleménye mindenkinek.

Amíg nem kivágott ruhákban pózolok, nem csücsörítgetek, nem provokatív képeket teszek ki, miért baj? Én elismerem, hogy nincs önbizalmam még mindig, de ez már egy elrettentő ok ismerkedés során?


2021. ápr. 2. 19:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Igen.
2021. ápr. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Igen, az önbizalomhiány és az exhibicionizmus is elrettentő számomra.
2021. ápr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%

"Kell a megerősítés"


ez csak bizonytalan, gyenge embernek kell. ilyen pedig kapcsolatra nem idális, féltékeny, hisztis, állandóan problémás. nos ezért. nem a kép a baj, hanem az oka.

2021. ápr. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Noren1989 ***** válasza:
72%

Szàmomra a làjkvadàszsàg is az. Nettó kéthavonta posztolok, egy db szàmot. A kövi az 56 lesz.


Instàn havonta egy macskáskép, mert azt jólesik kirakni.


De ennyi. A tàrsamtól sem vàrok többet.


Illetve mélyen egyetértek #2essel.

2021. ápr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%

Van ennel rosszabb arany. A szelfi ertelmezhetobb, ha valami torteneshez kotodik, vagy erdekes a kep maga. Fotos ismerosom furcsa szelfiket keszit, de ott a kep erdekes.

A dicseretekkel egy gond van. Egyik, hogy kotelezo lajkolni muszaj van benne. Mikor pedig nekem irja valaki, hogy nagyon szep vagy, semmit nem valtoztal, tudom, hogy mindenkinek ugyanezt irja.

Ettol fuggetlenul tegyed, nem vagy egyedul.

2021. ápr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%

"heti 3-4x posztolok képet"


Ez szerintem nagyon sok.

2021. ápr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
12%

Férfi vagyok. Ezen az oldalon kívül SEHOL nem hallottam, hogy ez bárkinek is problémát jelentene. Ha mondjuk instán vagy facebookon csinálod ezt, akkor szimplán csak megmutatod, hogy mi vagy te. Nincs ezen semmi gond, simán megnézném az instád.

(Hozzáteszem, hogy itt elég sok férfi és NŐ IS negatívnak állítja be ezt a dolgot. Nézz körül, hogy itt mennyivel frusztráltabb a közeg, aztán gondolkozz el, hogy itteni szintű embert szeretnél, vagy normálisat.)

2021. ápr. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%

Tehát jogosan szóvátette ex barátod a túlsúlyt, ami után te nagyon helyesen tettél ellene és most élvezed, hogy körülugrál facebook kamu népe.

Nem like-vadászattal kéne tölteni az idődet... ez csak egy üres lufi, ami egyszer majd kipukkan.

2021. ápr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem zavaró, pedig elégedett vagyok teljesen az életemmel, és az ismerőseim sem tesznek ilyet. Ha mégis, akkor 5 emberes közeli rokonos vagy haverod körben osztják, màsok csak a profilképüket látják. Se zenét, se mást nem posztolnak, esetleg esküvőről egy egy fotót, vagy gyerekről. Félévente! Egy darab képet! ÖSszesen!


Akiket nem bírok, azok sokat posztolnak, kerülöm is őket, nem is szoktunk kijönni. Párhavonta egy poszt, ami lényeges, az szerintem korrekt(nem zene).

2021. ápr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
A hetesnek igaza van, férfi szemmel nézem a dolgot és szívesen bókolok főleg ha tudom hogy ez jól esik egy nőnek és szerintem ezzel alapból semmi probléma.Van aki kimutatja hogy mire vágyik igazából sokan pedig nem merik csak elfojtani. Alap hogy kedves vagy egy nővel és igen minden nőnek jól esik,elemezni és meghatározni egy nő személyiség ebből nem lehet,csak azok teszik ezt akik lusták arra hogy megismerje a másikat és rövidre zárja a dolgot egy másik emberrel.
2021. ápr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!