Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves, mosolygós, szerény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves, mosolygós, szerény fiút miért küld el minden lány?

Figyelt kérdés
Múltkor, pontosabban 2 éve volt egy lány akinek tetszettem vagy lehet csak úgy csinálta mintha, aztán a végén lelépett egy jobb fiúval. Ha valaki nem menő, és nincs tele önbizalommal, kedves, szerény, érzelmes az sosem talál párt?
2021. ápr. 2. 16:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Az önbizalom nagyon fontos,rengeteget dob valaki vonzerejen. Nem szeretnék olyan párt, akinek folyton bizonygatnom kell,hogy elég jó nekem. Valószínűleg a másik fiú jobban tetszett neki nálad, de ez egyértelmű és ezen semmi okod kiakadni igazából. Két éve volt,felejtsd el és ismerkedj másokkal.


22 nő

2021. ápr. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem lehetsz kedves, helyes, mosolygós viszont ha nincs elég nagy önbizalmad és nem vagy harsány akkor gyenge esélyekkel indulsz.

Persze, ha valami fotómodell vagy akkor kb mindegy, de egy sima helyes sem lesz elég ide. Amennyire én tudom a nők inkább az extrovertáltakat szeretik. Ezt talán láttad a suliban is, hogy általában a tipikus hülyék körül volt a legtöbb csaj, mert jó volt a szövegük.

2021. ápr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
18%
A társkeresés nem úgy néz ki, hogy a túlidealizált tulajdonságok határozzák meg. Sokaknál nem sokat nyom a latba a kedvesség, intelligencia és hasonlók, hiába hangoztatják. Érdekesebb és dominánsabb az önbizalom vagy akár a bunkósság is.
2021. ápr. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Mit jelent, hogy elküld?
2021. ápr. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Ha 2 evente egyszer probalkozol valakinel ne csodalkozz.
2021. ápr. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
19%
azért mert kedves, mosolygós és szerény. Ezek egyenként is taszítók a nők irányába, de ha egyszerre mind a 3 megvan, az igazi antipuncimágnessé teszé a férfit.
2021. ápr. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

Méghogy kétévente?

Nem sok az egy kicsit?

2021. ápr. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
Mert nem veszed észre a rossz / nem vonzó tulajdonságaidat, csak jössz ezzel a sablon dumával.
2021. ápr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
30%
Mert nem tökös.
2021. ápr. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Te vagy az?


[link]


A leírásod alapján stimmel.🤔

2021. ápr. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!