Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy bizonyos kor felett már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy bizonyos kor felett már a legtöbb csinos nő kapcsolatban van és a párja mellől kell elcsábítani, ha a nő is esetleg belefáradt a kapcsolatba vagy azt érzi jobbra válthat?

Figyelt kérdés
Ez korábban sosem volt gond, de most vagyok 30 és az engem érdeklő néhány évvel fiatalabb női korosztályban most érzem azt, hogy na kb a legtöbb 24-28 éves nő, akiket megnézek, foglalt. Ezt tényleg nem éreztem még pl 2 vagy 5 éve egyáltalán. Viszont ebben egyáltalán nem vagyok benne, megmondom őszintén viszonylag sok női partnerem volt már, de sosem voltam egyszer sem olyan nővel, akinek párja lett volna és velem csalta volna meg, vagy elszedtem volna a párjától. Szóval ebben a világban eddig egyáltalán nem voltam benne, valahogy mindig olyan naiv és ártatlan voltam ezen a téren, hogyha megtudtam egy nőről (pl az ismerősi körben) hogy van valakije, akkor nem is gondoltam hogy ráhajtsak, pedig az élet más területein nem vagyok ilyen naiv és visszagondolva lehet volt már pár olyan nő, akinek volt párja, de tetszettem neki. Tényleg ez a helyzet már egy bizonyos kor után, vagy most miért érzékelem ennyire hirtelen ezt?
2021. ápr. 2. 15:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ezek a Nők be vannak betonozva a kapcsolatba. Az ilyen Nőket hercegnőként kezelik, és MEGBECSÜLIK.
2021. ápr. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A 7-es jó logikai láncolatot írt le.


Mindettől függetlenül, én is így járok, utóbbi másfél évben pedig szinte kizárólag ez van, megtetszik valaki, kiderül, hogy foglalt.

Már szoktam magammal fogadni, hogy na, XY is tuti foglalt lesz. És az a szomorú, hogy mindig nyerek...

2021. ápr. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

De sok erkölcscsősz van itt.


Haverom ráírt facebookon egy csajra, akit csak látásból ismert, de kiderült hogy férjnél vagy.

Szimpatikus volt a csajnak, úgyhogy el is vált 3 hónap múlva.


Na erre varrjatok gombot.

2021. ápr. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#13 Miután nem láttál bele a kapcsolatukba, legfeljebb egy facebookra kirakott happy házasságot, fogalmad sincs, nem az volt -e az utolsó szalmaszál a csajnak. Ugyanis megsúgom, hogy aki csak szimplán nem morális, az szeretőt tart és nem válik 3 hónap múlva. Szóval nagy eséllyel a haver nélkül is elváltak volna.

Én amikor férjnél voltam szóba sem álltam senkivel, pedig a házasságunk végén már szex sem volt. Na, erre varrj gombot.

2021. ápr. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!