Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy bizonyos kor felett már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy bizonyos kor felett már a legtöbb csinos nő kapcsolatban van és a párja mellől kell elcsábítani, ha a nő is esetleg belefáradt a kapcsolatba vagy azt érzi jobbra válthat?

Figyelt kérdés
Ez korábban sosem volt gond, de most vagyok 30 és az engem érdeklő néhány évvel fiatalabb női korosztályban most érzem azt, hogy na kb a legtöbb 24-28 éves nő, akiket megnézek, foglalt. Ezt tényleg nem éreztem még pl 2 vagy 5 éve egyáltalán. Viszont ebben egyáltalán nem vagyok benne, megmondom őszintén viszonylag sok női partnerem volt már, de sosem voltam egyszer sem olyan nővel, akinek párja lett volna és velem csalta volna meg, vagy elszedtem volna a párjától. Szóval ebben a világban eddig egyáltalán nem voltam benne, valahogy mindig olyan naiv és ártatlan voltam ezen a téren, hogyha megtudtam egy nőről (pl az ismerősi körben) hogy van valakije, akkor nem is gondoltam hogy ráhajtsak, pedig az élet más területein nem vagyok ilyen naiv és visszagondolva lehet volt már pár olyan nő, akinek volt párja, de tetszettem neki. Tényleg ez a helyzet már egy bizonyos kor után, vagy most miért érzékelem ennyire hirtelen ezt?
2021. ápr. 2. 15:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Ha te direkte kapcsolatban lévő nőkre hajtasz rá, akkor egy gerinctelen féreg vagy. Mondjuk ez magában is hordja a büntetését, hiszen ha majd lesz párod, most már fel fog benned merülni, hogy bármikor lecsaphatják a kezedről. Mivel saját magadnak sincs egy erős erkölcsi rendje a másikból sem fogod ezt kinézni.

Amúgy veled van a baj ha már egy csomó nőd volt és nem tudtál senki mellett megállapodni.

2021. ápr. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

"vagy azt érzi jobbra válthat"


Az ilyen mellőled is le fog pattanni.

2021. ápr. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1. Bocsi, azt nem írtam, hogy más naiv, ártatlan gondolkodású, illetve álszentkedni szerető emberek légyszi ne írjanak. Bár kapod a felpontozást, mert a népszerű választ írod, amit a többség hallani akar, de én most inkább őszinte válaszokra lennék kíváncsi, amik nem álszenteskednek.


Nincs ilyen értelemben semmi baj. Volt egy 4 éves és egy 2,5 éves kapcsolatom már. Én sem csaltam meg senkit és engem sem csaltak meg? A kérdést amúgy elolvastad? Mert abban leírtam. Illetve még nem akarok családot még vagy 5 évig, tehát ezt nem tartom tragédiának, hogy jelenleg nem vagyok tartós kapcsolatban.


2. Rendben mester. Akkor adj kérlek segítő tanácsot nekem, mintha az egyik jó barátod lennék és ezt a problémát vázoltam volna fel neked az életemmel kapcsolatban.

2021. ápr. 2. 16:15
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Értem, tehát mindenki álszent aki nem hajt rá foglalt nőkre vagy van erkölcsi értékrendje. Jól van, nincs több kérdésem.
2021. ápr. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Tartás....nem ártana.. és tisztelet embertarsaid iránt.. abból is rád férne..


29f

2021. ápr. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben a korban már elkezdenek az emberek családot alapítani, a nők a biológia miatt előbb.
2021. ápr. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Akit érdemes lenne elcsábítani (okos,hűséges, gerinces, stb) azt NEM LEHET. Akit még el lehet csábítani, azt fölösleges, mert olyan is. Hiába szép, ha mellőled is úgy lelép mint annak a rendje?
2021. ápr. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy kell? Figyelj már, értelmes, gerinces ember nem kezd ki olyannal, akinek párja van. Aki normális, hűséges, szóval amire vágysz az ki fog tartani a párja mellett akkor is, ha fejre állsz. Aki meg lelépne érted, azt mellőled is le fog. Naiv vagy tény és még arrogáns is mellé. Nem túl jó kombó. :/
2021. ápr. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Az írtad, hogy még öt évig nem akarsz családot, de szerintem ideje lenne elgondolkodnod azon, hogy ki lenne ideális feleségnek is.


Most kevés nőt találsz, aki jól néz ki és szingli. 5 év múlva, sokaknál ki fogsz esni a mostani 24-28-as korosztályból, mert túl idős leszel, viszont lesz rengeteg elvált 1-2 gyerekes anyuka helyettük.


Ha ezzel nincs bajod, akkor nem gond az öt év várakozás, de ha van, akkor érdemes lenne annyi tudatossággal választani, hogy olyan legyen, akivel hajlandó vagy családot is alapítani.

2021. ápr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem sok tapasztalatot szerezhetsz, amitől majd stabilabb lesz a saját kapcsolatod.


Apám megcsalás miatt rúgta fel a családi idillünket. De később amikor a második felesége meg őt csalta meg, akkor nem azonnal borított, hanem megbeszélték, rendbe tették a kapcsolatukat (pedig akkor még nem is vette el) és azóta is együtt vannak. Szóval a tapasztalataink által, ahogy olvad le rólunk a glória, úgy kezdjük árnyaltabban látni az életet és talán jobban is menedzseljük majd azt amikor eljön az idő.

2021. ápr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!