Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy egy srác azért nem kezdeményez, mert félénk, vagy azért mert szimplán nem tetszem neki?

Figyelt kérdés
Azaz kezdeményezett, elhívott edzeni(mindketten szoktunk) pár napja, de azóta se írt...
2021. ápr. 1. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
na az aztán a jó randevú , gyere izzadni nézd ahogy bele nyomok a 80 ba 10 xer azt össze fosom magam..
2021. ápr. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:DD nem kondiban, oda nem mehetünk. Utcán futás, streetworkout park, ilyesmi. Edzés közben szoktuk látni egymást, és nekem tetszik is az ötlet, mert szeretek sportolni, és őt is szeretném jobban megismerni.
2021. ápr. 1. 16:00
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
akkor írj te rá, hogy ekkor és ekkor mennél, ha áll még a dolog, tartson veled :)
2021. ápr. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
38%
tipik kölyök a gyerek, felső nélkül akarja a kockáit mutogatni közben meg vékony a bőre.. Amikor vékonyabb voltam nekem is jobban látszottak a teremtés adta izmaim.
2021. ápr. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!