Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak nekem tűnt fel, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tűnt fel, hogy ha szörfözök a facebookon ismerősök, vagy azok ismerőseit nézve, akkor 10/9 szer, ha egy csinos nőt látok, megnézem a párját, vagy a férjét, akkor majdnem mindig kint van az adatlapján, hogy valami nagyvállalkozó, cégfejes?

Figyelt kérdés
Tehát átlag pasit (közalkalmazott, gyári munkás) alig látok normális kinézetű nővel. ÉS most nem cicabaákra gondolok, hanem az ilyen bájos arcú szomszéd lány típusra. Mind vagy márnökkel van, vagy közgazdásszal, vagy valami menő vállakozóval, italkereskedő cég kereskedelmi vezetőhelyettesével (most épp egy ilyet láttam). Persze majd jönnek a nők habzó szájjal, hogy bizony nekik minden ismerősük átlag gyári munkással, rendőrrel, tűzoltóval, múzeológussal, könyvtárossal, stb van együtt (senkit sem nézek le, de ezek nem a tipikus p.ncimágnes szakmák). Hát persze...
2021. márc. 27. 18:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy barátnőm, gyönyörű, jó alakú, ukrán származású, mindig kedves, mosolygós. A férje a családi vállalkozásban dolgozott, viszonylag jól éltek. Mikor a családi vállalkozás tönkrement, a férj nem tudott magával mit kezdeni, mivel eddig kizárólag a családnak dolgozott, máshoz nem értett. Alkalmazottnak nem akart elmenni, semmi munka nem tetszett neki, egyre inkább ellustult, eljárt otthonról a haverokkal. Közben a barátnőm egyre többet dolgozott, hogy legyen mit enniük, és tudják fizetni a számlákat. Sem ideje, sem pénze nem volt, hogy a külsejét olyan szinten tartsa, mint korábban. Ráadásul a stressz és a fáradtság az arcára is kiült. Pár év alatt teljesen leamortizálódott az egykor gyönyörű nő.


Szóval ezért van az, hogy egy nő, aki jólétben él, sokkal csinosabb, és jobban néz ki, mint az, aki nyomorog. Ha tud edzeni, kozmetikushoz, fodrászhoz járni, telik igényes ruhára, sminkre, minőségi ételekre, akkor jobban néz ki, mint az, aki a 3 műszakos szalagmunkából örül, ha hazaesik, lezuhanyzik és beesik az ágyba.

2021. márc. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
53%
csak neked tunt fel igen, mert egy frusztalt kis gyoker vagy, aki idejar kamukerdeseket kiirni.
2021. márc. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nics annyi vállalkozó a világon se.
2021. márc. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
63%

3: És ezek a nők mik?

Szintén többdiplomás nagymenő vállalkozók esetleg?

Esetleg a "férjük vállalkozását" éppen ők építették fel, merthogy közös cég?

2021. márc. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

"gyári munkással, rendőrrel, tűzoltóval, múzeológussal, könyvtárossal, stb"

Nekem nőként 35 éves koromra legalább ennyiféle szakma volt a hátam mögött, bármit kiírhatnék, ami tetszik. A vállalkozó az egy adózási forma. (!)

2021. márc. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!