Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak nekem tűnt fel, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tűnt fel, hogy ha szörfözök a facebookon ismerősök, vagy azok ismerőseit nézve, akkor 10/9 szer, ha egy csinos nőt látok, megnézem a párját, vagy a férjét, akkor majdnem mindig kint van az adatlapján, hogy valami nagyvállalkozó, cégfejes?

Figyelt kérdés
Tehát átlag pasit (közalkalmazott, gyári munkás) alig látok normális kinézetű nővel. ÉS most nem cicabaákra gondolok, hanem az ilyen bájos arcú szomszéd lány típusra. Mind vagy márnökkel van, vagy közgazdásszal, vagy valami menő vállakozóval, italkereskedő cég kereskedelmi vezetőhelyettesével (most épp egy ilyet láttam). Persze majd jönnek a nők habzó szájjal, hogy bizony nekik minden ismerősük átlag gyári munkással, rendőrrel, tűzoltóval, múzeológussal, könyvtárossal, stb van együtt (senkit sem nézek le, de ezek nem a tipikus p.ncimágnes szakmák). Hát persze...
2021. márc. 27. 18:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon ráérsz.
2021. márc. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem szelektíven látsz, kérdező.
2021. márc. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Szerintem szelektíven látsz, kérdező.


Végülis 4 megnézettből 3 ilyen (ha ki van írva az adatlapjára). Ez azért erős többség.

2021. márc. 27. 18:53
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én öreg is vagyok, meg az arcom is ronda, de a férjem vezető programozó.
2021. márc. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A gyári munkás nyilván nem fogja kiírni Facebookra a foglalkozását, vagy csak rejtve. Ennyi a titok nyitja.
2021. márc. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb ismerősömnél csak annyit tudni melyik cégnél dolgozik, azt nem, hogy mit vagy milyen pozicióba.

A virágos sem írja ki, hogy ő tulaj, csakhogy itt dolgozik.

2021. márc. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Itt nem fogsz normális választ kapni erre a kérdésedre. A válaszokból és a pontozásokból világosan látszik, hogy itt a nőknek egy álszent, gyűlölködő, frusztrált, szexista rétege van túlnyomó többségben. A kevés kivétel véleményét pedig ezek mocskolják.


Nem csak neked tűnt fel egyébként. De aki azt mondja hogy neki ez feltűnt, annak nekiesik az említett csapat. Akármelyik töröltetik is A nekik nem tetsző véleményeket, azzal hogy tömegesen jelentgetik.


Ehhez képest a politika témakör, egy béke szigete...

2021. márc. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%

Azt hittem, megint egy elborult Staropramen fejezet.

Biztos, hogy nem Balázs vagy?

2021. márc. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem csak neked tűnt fel egyébként. De aki azt mondja hogy neki ez feltűnt, annak nekiesik az említett csapat. Akármelyik töröltetik is A nekik nem tetsző véleményeket, azzal hogy tömegesen jelentgetik.


Na ez totál igaz. Sok kérdésemet töröltették már nők, amivel semmi baj nem volt, pl megkérdeztem h miért kedvelik annyira a gépész-villamosmérnököket a nők annyira (legtöbbjüknek csinos barátnőjük van, kevés a szingli közöttük). Azonnal 10 nő támadt rám, hogy ez nem igaz. Miután alatta kialakult a veszekedés, a pasik többsége mondta, hogy de igaz, mert jól keresnek és sok a magabiztos közöttük így általában nyerők a nőknél, addig az itteni nők támadtak végig. Törölték is kb 40 válasz után, mert jelentették a nők, hogy mi az, hogy nem nekik ad igazat mindenki.

2021. márc. 27. 19:36
 10/15 anonim ***** válasza:
81%

Na jó, figyelj. Nő vagyok, szóval nekem megmagyarázhatod, milyen pasik tetszenek.


A baj az, hogy teljesen mindegy, ki mit mond neked, te már eldöntötted, hogy így van és kész. Neked sose lesz csinos barátnőd, élj csak abban a tudatban, hogy amiatt, mert nem lettél gépészmérnök meg CEO. És sajnáltasd magad rendszeresen itt a gyakorin. Az nagyon hasznos lesz.

2021. márc. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!