Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet a bajom ha nálam nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a bajom ha nálam nem "indult" be a párkeresés?

Figyelt kérdés

Érdekelnek a lányok, de ismerkedéshez nincs bátorságom, meg lehetsőségem sem nagyon. Többség tízen évesen megtapasztalja az első kapcsolatot és utána jön a többi. Nekem ez kimaradt. Nem tudom hogyan kezdjem el.

Gondolom más is izgul az ismerkedésnél, de ők le tudják győzni, mert gondolom az ösztön erősebb, de nekem ez nem sikerült.


2021. márc. 27. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Ilyen az evolúció!
2021. márc. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Kérdező, minek teszel föl olyan kérdést, amit az alatta lévő szövegben rögtön meg is válaszolsz?
2021. márc. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Same story bro...
2021. márc. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Örülj neki. A többség úgyis csak a sz**ás részét tapasztalja meg, a km hosszú elvárásokkal.
2021. márc. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!