Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki milyen szempontok alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki milyen szempontok alapján ismerkedik, vagy ismerkedne( de nem mer, nem tudja hol, vagy nincs lendülete hozzá), vagy kinek milyen szempontok alapján nem jutott, vagy jutott sikerre párkeresésben?

Figyelt kérdés
2021. márc. 15. 10:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Öszintén sehogy! Fent vagyok társkeresőn de csak unalomból néha huzogatom a kínálatot és ennyi! Mivel annó amikor próbálkoztam a többség ocsmánynak tartott szó szerint így már se ön bizalmam se bátorságom bárkihez is közeledni! Na meg azt sem tudom,hogy kell! 26f
2021. márc. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért ha valaki mégis szimpatizálna veled, de te vele nem? Azért csak vannak valamilyen szempontjaid. Hogy mennyien tartottak téged olyanbnak, amit írsz nem tudom, de pár vélemény alapján nem biztos, hogy mindenki ezt gondolná rólad.
2021. márc. 15. 10:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát elég sok negatív elutasítást kaptam illetve tucat burkolt normális elutasítást! Az is jelent valamit,hogy társkeresőn alig húznak jobbra akik igen azok is a migránsok közül kerülnek ki illetve olyanok akiknek ha nincs ló jó a szamár is! Pozitív visszajelzést nagyon nem kaptam senkitől! Szempontjaim vannak nyílván csak nem megyek vele sokra kb úgy tudnám leírni hiába van egy autód ha nincs hozzá üzemanyag!
2021. márc. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Migránsok? Mit értesz alattuk hármas? 😀
2021. márc. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Cigányokat :D
2021. márc. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek szempontjaim, nem tudok ismerkedni sehol.

Tinderen, badoon voltam fenn, 0 eredmény fél év alatt. Egy értelmes beszélgetés nem jött össze.

Offline társkeresés még úgysem megy. Nincsenek itt korombeliek, akik vannak, azokat inkább nem minősítem.

Amíg nyitva voltak a szórakozóhelyek, kocsmák oda vagy a tizen évesek jártak vagy az alkesz öregek, esetleg aki korombeli, közülük az igénytelen cigányok vagy a "bottal se" kategóriás ogrék.

2021. márc. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem találkozom hozzám hasonlóval vagy hasonló szinten lévővel.

Internetes társkeresés nekem annyi hogy van 500 embereknként egy normálisabb, akit megismernék, de ő nem látja a szememben a személyiségem, hogy jó lennék neki, ezért nem lesz semmi.

Eddig az összes kapcsolatom valami hihetetlen nagy szerencse volt. A véletlen műve.

2021. márc. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-es

Szintén, hasonlóan. 😀

28 N

2021. márc. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!