Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nettó 420-450 ezres fizetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nettó 420-450 ezres fizetés elég lehet a nőknek?

Figyelt kérdés
Van egy 6 éves középkategóriás kocsim és pár millió megtakarításom. Albérletben lakom, de tervben van a lakásvétel. Vidéki nagyváros, nem Bp.
2021. márc. 27. 10:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
86%
Én diplomás, vékony, ápolt nő vagyok. Ha nincs miniszterelnök végzettséged, nem vagy Mikulás, húsvéti nyúl és cloud developer informatikus egyszerre, akkor hozzám se szóljál.
2021. márc. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
61%
A 6 éves autód meg vicc. Széntüzelésű legalább?
2021. márc. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eleg lenne,ha ennyit keresnék.
2021. márc. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Gonoszak vagytok :')
2021. márc. 27. 12:54
 15/20 anonim ***** válasza:
79%
A férjem volt, hogy kevesebbet keresett, mint én. Nem sokkal volt 200.000 Ft alatt de én akkor is szerettem és most is szeretem. Nem kell azt gondolni, hogy minden nőnek csak és kizárólag a pénz a fontos!
2021. márc. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 zol56 ***** válasza:
72%

Hahh... mindig csinos barátnőim voltak. Nem alkalmi..

Sportos testalkat, normál kinézet.

Mindig tudtam kommunikálni komolyan és viccesen is. Soha nem került szóba ismerkedés során sem a fizetésem sem az anyagi hátterem. Az alap kisugárzás és magabiztosság sok mindent elmond az emberről. Ha normális lányt keresel és Te is a nagy átlagba tartozol nem lesz gondod.

2021. márc. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nekem elég ,hozhatod.
2021. márc. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
56%

Akinél kizárólag a pénz számít, annak kevés, amúgy meg másoknál ha csak ennyit tudsz felmutatni, az szintén kevés.

De mint megtudtam, hogy a házas ismerőseim amúgy titkon "Kizárólag cégvezetők és menő vállalkozók", mert másképp nem lennének velük... :D Majd szólok nekik, hogy azért az adóbevallásnál jó lesz vigyázni...

Viccet félretéve, azok a férfi ismerőseim, akiknek tartós kapcsolatunk van, mind fel tudtak mutatni olyan dolgot, ami valami pluszt jelent. Aztán, hogy ez kinél mi az eltérő, mert minden nőnek más az igazán vonzó.

2021. márc. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, erre már alapozhat egy Nő (család, gyerek, ház) ha ehhez hozzacsapodik a Nő fizetese is
2021. márc. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Keleten olyan 250 körül már jó, Pesten olyan 350 körül már jó a bér, nem azzal lesz olyankor probléma, ha nem jön veled össze.
2021. márc. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!