Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nettó 420-450 ezres fizetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nettó 420-450 ezres fizetés elég lehet a nőknek?

Figyelt kérdés
Van egy 6 éves középkategóriás kocsim és pár millió megtakarításom. Albérletben lakom, de tervben van a lakásvétel. Vidéki nagyváros, nem Bp.
2021. márc. 27. 10:52
A kérdező szavazást indított:
Elég
Kevés
31 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Az alapján, hogy nekem nettó 140-el is volt, biztosan. De, ha gyökér vagy, akkor kevés.
2021. márc. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
50%

Igen, elég lehet, olyan nőnek aki 10-es skálán 7,63-7,77 alatt van.

Ha meglesz a ház, akkor esetleg a 8,15ös nők is szóba jöhetnek.


Bár a kinézeted is számít, ez kb 2,8-al ronthatja az értéket, hogy milyen nőknek lenne elég, amid van.

2021. márc. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
29%

Valamelyik nő típusnak elég! De pl egy 18-35 közötti , diplomás, vékony - csinos, szép nőnek? Annak ez a belépő szint. Valószínűleg kevés is ennek a típusnak.


Vegyél egy lakást Budapesten, aztán kezdj újra próbálkozni!

2021. márc. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
50%

Nem. Legalább havi 450 milliós bevétel kell. Nem fizetés, bevétel. Neke kell lenni az igazgatónak, a tulajdonosnak, a befektetőnek, a vállalkozónak.

Alkalmazottként nem lehet párod.

Csak és kizárólag a cégvezetőknek és nagymenő vállalkozóknak van családja, gyerekeik.

2021. márc. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
64%

eleg. a legtobb baratnomnek is eleg. mind csinos, diplomas, intelligens nok vagyunk. DE onmagaban a fizeteseddel nem fogsz becsajozni, ha melle undorito a szemelyiseged es/vagy a kinezeted.

tehat ha sikertelen vagy, akkor kerlek, ne a fizetesedre fogd, mert ezen atlagos, normalis no nem fog problemazni.


nyilvan, ha az ilyen dukai kaliberu golddigerekre hajtasz, nekik keves lesz. de nem hinnem, hogy ok az atlag magyar no.

2021. márc. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%
Videki nagyvarosban ennyit nem keresel sehol, ha nem vagy vezeto
2021. márc. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Én helyesebb vagyok és viszonylag normális, jó dumás srác. Megközelítőleg sincs ennyi fizetésem, se kocsim, bár megtakarításom igen. Csinos barátnőm van, akit még az egyetemen ismertem meg.


Persze minél kevésbé van a nők számára vonzó személyiséged, illetve minél kevésbé nézel ki jól, annál inkább muszáj vagy a pénzre támaszkodni ismerkedésben, értem én. Mindenki arra támaszkodjon, amire tud.

2021. márc. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%
6. Vidéki nagyvárosban a 38 éves bankfiókvezető főnököm keres nettó 440 ezret. De itt a huszonéves informatikus ismerőseim sem 400-500 ezret keresnek, mint Pesten, hanem inkább "csak" olyan 300-350 ezer körül. Szóval igazad van.
2021. márc. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

6-os, 8-as

Pécs Hauni, Paks erőmű...

2021. márc. 27. 11:54
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha nettó 420-450 ezret keresel, 6 éves középkategóriás kocsid van és néhány millió megtakarításod, ez mellett egyedül laksz már, akkor nem az anyagiak miatt nincsen barátnőd.


Az okokat a személyiségedben, vagy a megjelenésedben keresd. Anyagilag már rendben van az életed csajozás szempontjából, most koncentrálj a másik kettőre.

2021. márc. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!