Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők hangosak a tárgyiasítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők hangosak a tárgyiasítás / szexizmus ellen, közben ha valamit el szeretnének érni, legtöbbször a testüket is bevetik. Hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Közösségi oldalakon árad a szexista tartalom, az Instagram, és pláne a TikTok, (ami egy hulladék, de a fiatalok (30 alatti korosztály) 60%-a, a 18 alattiaknak meg 90%-a használja innentől fogva társadalom formáló) tele van nők által készített szexista tartalommal. A legtöbb megtekintést generáló contentben rib**nccá vanak sminkelve, feszülős cicanaci, bélyegképnek a fenekük van bevágva vagy pushup melltartóban a mellük. Ők maguk is hangsúlyozzák, hogy már csak azért is kattints rá, mert soft-szex tartalom lesz. Valójában a mondanivaló rendszert csapnivaló és ezt ellensúlyozzák a fent írt dologgal.


De ugyan ez karrierben is. Ha előre akarnak menni, még ha a főnök nem is vevő rá kicsípik magukat mint délceg q*rva, bepróbálkoznak, kéretik magukat.


Ha ennyire zavarná az ezen az oldalon folyó dolog az út passzív (tartalmat nem gyártó) nőket, akkor nem lenne a telefonjukon az app, nem használnák, nem lenne az itteni történés napi szintű téma. Érdekes módon a médiában sem szólaltak még fel a nők által gyártott nőket tárgyiasító, szexista videók miatt...



2021. márc. 27. 07:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
27%
#8 nem, a páromra "csapom ki". sajnálom h nem találkoztál még intelligens férfival.
2021. márc. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
34%
Ezen gondolkodtam. Amikor elvarja, hogy a pasi fizessen mindent, legyen ennyi penze, csak pozolos kepeket teszbfel stb akkor nem ertem miert kuzdenek a feministak.
2021. márc. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

#4


Nyilván, az is a probléma forrása, hogy egyre több lány próbál beállni ebbe a sorba


Max ennyivel értek egyet.


Elenyésző azon nők száma, akik beállhattak volna ebbe a sorba, de nem tették. Nyilván a 100 kg-os buta lány akit csúfolnak amióta az eszét tudja, nem fog influencerkedni, vagy legalábbis elég kicsi eséllyel. Azok a nők, akiknek viszont kislány korukban mindenki átengedte a homokozót, általánosban remegtek érte a srácok, hogy vele táncolhassanak az amúgy utált táncórán ráérez a siker ízére elég könnyen. Nekik az élet tálcán kínál olyan dolgokat, amiket mások soha nem tapasztalnak meg. Gyerekként kicsiben kezdődik, neveltetés és hagyományok kérdése (fiúknak illik dicsérni a lányokat, udvariasnak lenni velük, és ha a kissrácnak tetszik a lány, bizony ezeket a "szabályokat" be is tartja) később elvárássá válik. És itt rájönnek, hagyományos értelemben minek dolgozzanak a sikerért, mikor egy pushup melltartó és egy feszes nadrág önmagában elhozza azt.


10-15 éve több egyéniség volt pl a sulikban. Voltak tényleg emosok, raszták, rockerek, etc. Én ugyan nem azonosultam velük, mert nem szeretem a szélsőségeket és ez is egyfajta magamutogatás a hovatartozást illetően, de ma ezek eltűntek vagy elenyésző számban vannak.

2021. márc. 27. 09:23
 14/20 anonim ***** válasza:
60%

"Maguknak sminkelnek papiron, de ha randin fizetni kéne, azzal jönnek h drága a smink amit miattad tettek fel, fizess te."


Ezt tegnap cáfoltam meg egy másik kérdés alatt, de le se sz*rtad, csak ontod a hülyeséget magadból.

2021. márc. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
26%

A legtöbb ember álszent, nemtől függetlenül.

A nőkre jellemző, hogy felháborodnak a tárgyiasításon és egyéb szexista dolgokon, miközben ők is ugyanúgy tolják ezeket.

A férfiak meg előadják, hogy ők a normálisak, miközben nem.

2021. márc. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
57%

Nem ismerem a Tiktokot, Instára a gyakori miatt regisztráltam, hogy kb tudjam, miről beszéltek.

Mondhatni kívülálló nőként az a véleményem, hogy van igazság abban, amit írsz, gyalázat, ami ott megy.

Abban is igazat adok, hogy a lányok személyisége erősen torzul, elég felmenni a Facen olyan csoportokba, oldalakra, ahol jellemzően nők uralkodnak. Az önbizalom hatalmas, de a tudás és a tapasztalat mindig fordítottan arányos. Ha pedig kijavítod, "energiavámpír", "troll", "önbizalom romboló" "megkeseredett", " okostojás" stb... leszel. A bántalmazás ellen harcolnak elméletileg, de gyakorlatilag a nők verbális bántalmazásban, a másik megalázásában simán rávernek a leghímsovinisztább férfira is. Ez sajnos a feminizmus negatív hozadéka, ezt fel kell ismerni, pedig én feministának vallom magam.

Azt hiszik, hogy a szépség adta önbizalom elég, hogy kiköveteljék a tiszteletet olyan területen, aminek köze nincs ahhoz, ugyanakkor alapvető kulturált beszélgetésre sem képesek, ráadásul a 18-25 közötti lányok olyan tucatok, hogy megjegyezni sem lehet őket.

Természetesen sok olyan nő van, akinek szeretem a társaságát, köztük kifejezetten szépek is, akinek nem inge, ne vegye magára a véleményemet.

2021. márc. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
87%

#16 Semmi köze a feminizmusnak ehhez, már ne is haragudj. Az, hogy a buta nők nem tudnak élni a nőiességükkel pontosan azért van, mert nem értik a feminizmust, nem tanultak belőle. Ők olyan messze vannak azoktól a nőktől, akik akár az életüket és a hírnevüket is feláldozták a női jogokért, mint ide Kamcsatka.

Amúgy igazad van abban, amit leírtál, de ez pont nem feminizmus, hanem a régi rend hozadéka: a férfi fizessen, a nő legyen szép és a teste az egyetlen értéke. Pontosan azt folytatják ami ellen a feminizmus küzd.

Ezek nem feministák, hanem celeb pitsák. És nem, nem a nők nagy része ilyen. Rengeteg nő nem ilyen, csak azokat nem veszik észre mert nincs rajtuk száz kiló smink.

2021. márc. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
28%

Amúgy igazad van abban, amit leírtál, de ez pont nem feminizmus, hanem a régi rend hozadéka: a férfi fizessen, a nő legyen szép és a teste az egyetlen értéke. Pontosan azt folytatják ami ellen a feminizmus küzd.


én is így értettem. Nem éri meg küzdeni ezek szerint

2021. márc. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem a válaszok pontozása mindent elárul. Önfényezések felpontozva, kritikák lepontozva.
2021. márc. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
16%
ez mindenhol így van
2021. márc. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!