Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, titeket nem zavar, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, titeket nem zavar, ha jó/rossz "minőségűnek" tartanak titeket?

Figyelt kérdés

Az utóbbi napokban már többször feltűnt az oldalon ez a jelző, és elég dühítő, hogy egyes pasi így állnak a nőkhöz. Mintha valamiféle "termékek" lennének. Aki elmúlt 30, annak meg már "lejárt a szavatossága" vagy mi? :D


Hogy lehet egy embert és a minőséget egy lapon említeni? Vagy ez már jó ideje bevett dolog, csak én vagyok lemaradva?



2019. jan. 8. 09:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%
Csak itt,ezen az oldalon talâlkoztam ilyesmivel.Dühíteni nem dühít,inkább rácsodálkozom a sok logikátlan elméletre,hülyeségre.A butaság jobban idegesít.
2019. jan. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
6%

"Mintha valamiféle "termékek" lennének."


Azok vagytok. Mi is azok vagyunk.

29F

2019. jan. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%
Nyugi, az ilyen pasik nem véletlenül örök szinglik.
2019. jan. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 peca1000 ***** válasza:
6%

Ha a netes társkeresőket nézzük, akkor a digitális húspiac termékei vagyunk, de nem mindenki számára elérhetőek :)


A minőség kifejezés, bár furán hangzik, és relatív, de elfogadható, viszont sok összetevős dolog.

2019. jan. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
78%

Engem elszomorít hogy akkor ezek szerint van meg talán 6 jó évem utána selejt szar leszek... biztató

N24

2019. jan. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Gyépésmérnök ***** válasza:
12%
A "minőségi" nőt pont arról lehet megismerni, hogy akár 40 felett is jól nez ki. A többség sajnos amorf alakot vesz fel 30 felett.
2019. jan. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
7%

Hogy ne lehetne felvesz kihívó ruhát. Mint a kirakat hogy megnezzek. Magából csinál terméket nem mi férfiak csináljuk.


Engem meg kell szerezni.

Én pl szereztem tegnap új cipőt , a nőt is meg kell szerezni. Majd megtartani. Nem kidobni.

Mi, férfiak találtuk ki ezt ? Nem.


Szóval látszik nem mi generaltuk ezeket így nem értem mi baj lenne a minőségi jelzővel.

2019. jan. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
91%
Nem zavar. Vannak eccerű emberek.
2019. jan. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
86%
Abszolút nem bevett dolog. Egy nyomorult van, aki naponta többször is azzal provokál, hogy a nők 30 felett már senkinek sem kellenek és ezzel párhuzamosan panaszkodik, amiért 50+ évesen a tinilányok vénembernek tartják. Ha valaki a való életben is így gondolkodna rólam, az nem zavarna, az ő problémája, szíve joga eldönteni, hogy tetszem-e neki, vagy nem. Nem fogok senkinél erőszakoskodni, ha esetleg nem jönnék be neki, nem érzem úgy, hogy mindenkinek meg kellene felelnem.
2019. jan. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
86%

A párkapcsolat két emberi lény között jön létre, és a "minőséget" az adja, amilyen ember vagy. Aki csak a feszes, fiatal testre ácsingózik akkor is amikor ő maga már rég nem az, nyilván nem az emberi értékeiért keres nőt maga mellé, tehát emberileg saját maga is "selejt". Ergo ilyen nem is kéne, próbálkozzon csak a fiatal lányoknál.

Nyugi, az életben sokkal fontosabb, hogy ki vagy, milyen ember, nem az, hogy hány éves.

2019. jan. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!