Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, titeket nem zavar, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, titeket nem zavar, ha jó/rossz "minőségűnek" tartanak titeket?

Figyelt kérdés

Az utóbbi napokban már többször feltűnt az oldalon ez a jelző, és elég dühítő, hogy egyes pasi így állnak a nőkhöz. Mintha valamiféle "termékek" lennének. Aki elmúlt 30, annak meg már "lejárt a szavatossága" vagy mi? :D


Hogy lehet egy embert és a minőséget egy lapon említeni? Vagy ez már jó ideje bevett dolog, csak én vagyok lemaradva?



2019. jan. 8. 09:32
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
75%
Nem zavar, mert nem tartom értelmesnek azt, aki ilyeneket írogat. Buta embernek pedig nem foglalkozok a véleményével.
2019. jan. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
43%

Bánja a fäszom, pontosan tudom, hogy mennyit érek és mennyit tettem ezért és normális értékrendű férfiakkal szoktam ismerkedni, akiknek reális a gondolkodásuk. És azt is tudom, hogy aki így beszél emberekről, annak olyan problémái vannak, amik miatt egy jól célzott megjegyzéssel vagy kérdéssel taccsra lehet őket vágni.


Egy vélemény egy emberről, legyen az nő vagy férfi, akkor helytálló, ha nincs benne értékítélet. Ha célhoz, nézőponthoz, ízléshez van viszonyítva és nem indulatról szól. Ez nem ilyen. Az ilyenre pedig nem adunk.


Persze, én is éretlen szánalmas aberrált selejtezhetnék sok esetben, de egyszerűen csak annyit mondok, hogy nem vagyunk ugyanazon a szellemi szinten. Van, akinek egy évnél jár le egy párkapcsolat, van, aki. Orbánra szavaz, van, aki szerint nem jó a fenekem... Mindenki tévedhet és hihet a maga kis dolgaiban, én azt elfogadom. Elég az nekem, ha én meg pár fontos ember reálisan látja a dolgokat. Gyakorin különben is könnyű még egy szépségkirálynőt is le ocsmányribizni frusztrációból.


Akit ért esetleg ilyesmi és megbántotta: ne foglalkozz vele, nem rólad szól, hanem arról, aki mondja. Majd ha ugyanott tartana, mint te, nem mondaná. Ha meg nem tart ugyanott, miért kellene neked? Miért számítana, hogy meg akar-e dugni vagy sem? Ez a huszonéves kor rákfenéje amúgy is, hogy boldog - boldogtalan értékrendtől függetlenül rád akar repülni. Alig várom, hogy 30-as legyek és már a korommal kiszűrjem a selejtet.


24N

2019. jan. 11. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Eddig egyszer sem találkoztam ilyen megjelöléssel... ha vki ilyet mondana rám, az lenne az első gondolatom, hogy buta és nem képes normális fogalmazni :D.
2019. jan. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Már nem azért de én, most 35 évesen vagyok a csúcson. Rengeteg pasi akar velem lenni, nem tudom levakarni őket magamról. Huszonévesen meg egyáltalán nem ez volt a helyzet :) Mostanra értem meg mint nő, merek szexis és merész lenni, jóban vagyok magammal, elégedett az életemmel és ez a kisugárzásomon is gondolom érződik. Imádom :))
2019. jan. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!