Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van egy csomó olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van egy csomó olyan kérdés ronda nőktől hogy nekik nincs senkijük még a hasonló csúnya pasiknak sem kellenek mikor nem válaszolnak egy normális üzenetre/közeledésre?

Figyelt kérdés
szerintetek minden kérdés mögött egy troll kérdező van?
2021. márc. 26. 10:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

Nyilván attól mert ronda, még ugyanúgy nem tetszik neki egy nyomott fejű gyerek, még ha azt is mondja hogy jó lenne neki.

Nem véletlen vannak fenn társkeresőkön évek óta.

Az önbizalma is nyilván nulla, lehet azt hiszi csak szórakozna vele/le akarná kúrni.

2021. márc. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%
Mert egy arctalan, névtelen vadidegen vagy, aki pusztán azért írt rá, mert vaginája van. Már bocsi, de ez soha senkinek nem lesz szimpatikus. Egyszerűen ijesztő, amitől az ember lányában az összes rémsztori végigpörög szervrablásról, emberkereskedelemről, gyilkosságokról.
2021. márc. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

2-es éppen ez az hogy megszeretném ismerni és igen tényleg azért mert nő ha pasit keresnék azzal hogy barátságnál hát ha lesz több akkor meleg lennék.

arctalan,névtelen csak kis ideig lenne az ember aztán ott a facebook pl de érthető bennem ugyan ezek játszódnak le na meg az hogy lehet pasi és csak szórakozik vagy nő és ugyan csak szórakozik.

nem dugni ha nem ismerkedni akarok de azt hiszem inkább fel adom így senkinek nincs mitől tartani (nekem sem).


Úgy gondoltam van egy kedves normális nő aki tényleg nem vár el túl sokat.

2021. márc. 26. 11:27
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

"Mert egy arctalan, névtelen vadidegen vagy, aki pusztán azért írt rá, mert vaginája van."

Így van. A másik meg, hogy ha huszonx évig nem kellettem senkinek ("ronda pasiknak sem"), akkor pont te leszel a befutó, pont neked fogok megtetszeni, aki egy anonim oldalon rámír valami béna szöveggel? Ráadásul úgy, hogy valószínűleg emberszámba se vennél, ha az utcán összefutnánk.

2021. márc. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyfelől alig van itt ilyen kérdés, inkább kommentekben olvasom.

Ez azért fontos, mert ha így is van és zavar, de nem írok ki róla kérdést, nyilván ne írj rám. Ha kérdést írok ki mert ennyire zavar, képzeld magad a helyembe: leírom, hogy olyan ronda vagyok, hogy nem kellek senkinek, majd te EZÉRT rám írsz. Hát ez nagyon felemelő. Mit nem lehet azon érteni, hogy egy egészséges ember olyan társra vágyik aki valóban őt akarja, és nem azért mert ronda, hanem mert neki bejön? Tehát ne azért írom rám, mert az egyetlen dolog amit tud rólam, hogy ronda vagyok.


Amúgy én nem vagyok, de komoly kapcsolatra én sem találok.

2021. márc. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%

2: Mert ha rád ír valaki névtelenül arctalanul egy olyan oldalon, ahol lehetőség sincs fényképet feltenni (nevet meg szabadon választhat bárki), akkor az biztos, hogy egy szervkereskedő, sorozatgyilkos, aki már a gödröt is megásta neked a pincében vagy a hátső kertben? Feldobtad a napom.:)

5: Ezt jól értem? Tehát ha nem ír rád senki, azzal igazolva látod az elméletedet a csúnyaságodról, ha meg rád ír valaki, akkor az csak azért van, mert vaginád van és biztos alacsony az önbecsülésed tehát könnyű prédának látszol?

2021. márc. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

4-es miért ne lehetne igen lehet hogy pont nekem tetszenél meg sok minden lehetséges.

az is hogy neked is tetszenék az is lehet hogy nagyon jól megértenénk egymást az is lehet hogy pár év múlva csak röhögnénk azon hogy mennyire nem hittük volna hogy összejövünk.

nem pont rólad van szó de miért nem lehet adni egy esélyt neki én meg ezt nem értem.



5- van valami abban amit mondasz de ha rosszul esik az hogy rád írnak akkor minek a kérdés? több mint valószínű hogy én vagyok a hibás hisz ez nem társ kereső üzenet helyett tanácsot szeretne az aki kérdez,nem is tudom mit gondoltam (talán túl romantikus vagyok túl sok volt a filmezés).

2021. márc. 26. 13:22
 8/12 A kérdező kommentje:
ja és nincs olyan hogy ne vennék emberszámba valakit olyan van hogy a kutyát többe nézem mert annyira bunkó némelyik emberke.
2021. márc. 26. 13:24
 9/12 A kérdező kommentje:

ha valaki akarna esélyet adni egy jó dolognak ha más nem barátságnak az írjon ha nem megértem és minden jót.

nem hiszem hogy ráfogok írni bárkire is akarja a fene megsérteni az ember lányát.

2021. márc. 26. 13:29
 10/12 anonim ***** válasza:

Ötös vagyok, nem vettétek észre a feltételes módot a mondanivalómban. Akkor most kilépek az egyes szám első személyből mert nem vagyok ronda, bár szép sem.

1. kevés ilyen kérdés van.

2. ha egy kommentnél olvasod, nyilván nem fog visszaírni neked, mert ő a kérdésre válaszolt, nem panaszkodni jött.

3. ha valaki kérdez ilyet, az felfoghatod panaszkodásnak, de szerinted milyen érzés ha olyan ember rád ír, aki csak annyit tud rólad, hogy ronda vagy?

4. #6 Téged meg különösen nem értelek. Óriási különbség van aközött, hogy társkeresőn rád írnak, ahol fenn van képed és bemutatkozásod vagy egy anonim oldalon azért írnak rád, mert állításod szerint ronda vagy. Ha nem látod a különbséget, az elég nagy baj.

5. Amúgy engem egy csomó pasi megdugna, de ettől még nem tartom magam szépnek. Nem is sokan akartak komoly kapcsolatra. Én elhiszem, hogy egy nálam csak kicsit csúnyább lánynak még nehezebb a dolga.

2021. márc. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!