Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik valaki de borzasztó anyagi helyzetben él szerintetek a szerelem legyőzi ezt vagy ez csak egy szép mondás?

Figyelt kérdés
31N
2021. márc. 25. 14:53
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Az anyukáját segíti, így ha ide költözne ezt nem tudnà megoldani.

Akkor meg egyik gond helyett lenne egy másik.Meg még nem is tart olyan szinten a kapcsolatunk.

2021. márc. 25. 15:26
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy vet e fel eddig hitelt, de ebben a helyzetben más megoldást nem látok , fel kell újítani azt a házat picit ,vizet be vezettetni , zuhanyzót be rakatni és alaposan ki fertőtleníteni .
2021. márc. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
12 Nem kap hitelt, mert olyan a munkahelye ahol 3havonta hosszabbítgatják erre a munkaviszonyra nem adnak.
2021. márc. 25. 15:47
 14/26 anonim ***** válasza:
Nézd, a szülei sem lehettek egy észkombájnok, ha csak ennyit tudtak összehozni. Szerintem nem egymást keresitek.
2021. márc. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
14 Az apukája korán meghalt, az anyukája nevelte egyedül és hát ennyi sikerült.
2021. márc. 25. 18:14
 16/26 anonim ***** válasza:

Ha abból meg tudtok élni, hogy milyen hű, de nagyon szeretitek egymást, akkor hajrá!

Ám ha pénzre is szükségetek van az élethez, akkor csúnya koppanás lesz belőle.

2021. márc. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
16 Nekem nincsenek anyagi gondjaim, eltartom magamat. De pluszban már másokat nem szeretnék....emiatt tartok az egésztől.
2021. márc. 25. 18:19
 18/26 anonim ***** válasza:
31 évesen tobb eszednek kéne hogy legyen
2021. márc. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
53%
Az én férjemnek is korán meghalt az édesapja. Van még két testvére. Egyetemet végzett, doktori fokozatot szerzett, két nyelven beszél Mindegyikből van nyelvvizsgája is, úgy, hogy saját maga tanult, mert nem volt pénze tanárra. Egyetemen már eltartotta magát. Most megbecsült, jó állása van a végzettségének megfelelő, jó fizetéssel. Igaz, csak pár éve lett saját lakásunk, tíz évig albérleteztünk, de kigazdálkodtuk ketten. Az ország egyik legdrágább városában, pontosan 0 Ft családi segítséggel. Nem a körülményei a baj, hanem az, ami miatt ilyenek a körülményei. Abból, amit magadról írsz, hogy dolgozol és fenntartod magad anyagi gondok nélkül, nem hinném, hogy ez a kapcsolat hosszú távon működőképes lenne.
2021. márc. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
53%
19-es vagyok. Azt még hozzátenném, hogy a férjeim szülei nem voltak értelmiségiek, egyszerű, falusi emberek 8 általánossal. Egy Isten háta mögötti faluból származik. Mielőtt a szerencsés családi körülményekre gondolnánk.
2021. márc. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!