Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi az igazság?

Figyelt kérdés

Valaki azt mondja, hogy ne keressem a társamat, mert ha eljön az idő, úgyis megtaláljuk valahol egymást.

Valaki meg azt mondja, hogy ne várjam amig a sült galamb a számba repül, és keressem, keressem a társat. Utóbbiba mindig belebuktam, mert tök hülyékkel ismerkedtem meg.. Szerintetek? 26N


2021. márc. 23. 08:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ne görcsölj rá, de járj nyitott szemmel! Add meg az esélyt a találkozóra, de ne rugózz rajta, hogy jaj most lennie kell valaminek.
2021. márc. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%

Férfiként és nőként teljesen más

Férfiként ha nem keresed soha nem találsz senkit (hacsak nem vagy kifejezetten vonzó), nőként pedig ha nem keresel, csak nyitott vagy is marad esélyed, de itt is a vonzóság a kulcs, csak sokkal alacsonyabb a mérce.

A sült galamb valóban nem biztos hogy a szádba repül magától, így esélyes hogy neked is tenned kéne a boldogságért. Csak hát ez elég megerőltető, fárasztó tudom, én is ezért álltam le a társkereséssel (csak én ezt férfiként tettem meg)

2021. márc. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2%
Keresd..
2021. márc. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
13%

"A sült galamb valóban nem biztos hogy a szádba repül..."

De más igen :D

2021. márc. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4est jelentettem.
2021. márc. 23. 10:22
 6/13 anonim ***** válasza:
32%

"Valaki azt mondja, hogy ne keressem a társamat, mert ha eljön az idő, úgyis megtaláljuk valahol egymást."

Igen és pont ezért van annyi szűz vénlány és fiatal szingli csajszi a hitközösségekben. Mert majd Isten megoldja, majd jön az igazi, stb.


Figyelj ide, kell petrezselymet árulni!

2021. márc. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is jelentettelek :)
2021. márc. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is jelentettem!
2021. márc. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
25%

Nekem is ez a problémám. Hol lehet keresni társat? Neten nem lehet mert a lányok nem írnak vissza a társkeresőkőn és pontostan azért amiért a 4 -es válaszoló ilyen. Mivel sok fiú csak a sze.xre megy így a lányok meg már nem írnak vissz a anormálsi srácoknak sem ami azt kezdeményezi hogy se a lány se a fiú nem talál magának párt. És midnenz köszönhető ennek a virtuális világnak és elszigeteltségnek. Ha nem lenne inernet feltalálva sokkal könnyebben menne az ismerkedés mert az emberek nem a telefont nyomkodnák és többet lennének a szabad levegőn meg az utcán.

Én 29 vagyok és sosem volt barátnőm és köszönhető ezeknek amit írtam.

2021. márc. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Én ugyan a 9#-es hozzászólóhoz hasonló helyzetben lévő srác vagyok (épp 28 éves) viszont szerintem nincsen igaza.

A férfiak azért mennek így a szexre mert erre van igény a nők részéről, ha nem így volna akkor a sok szexre hajtó srác megunta volna ugyanúgy ahogy egy csomó srác valóban megunta a nők kergetését (én magam is)

Ha nem volna rá igény akkor a srácok biztosan nem csinálnák ezt ilyen kitartóan, tehát teljesen biztos hogy a nök ezt igénylik, ezt is kapják. Hogy azután meg sírnak a nők hogy "minden férfi szexet akar!" jajajajj, teljesen lényegtelen, mert utána ugyanúgy eljátszák velük ugyanazt ugyanazok a srácok, mert a nők ezt akarják.

A személyes sikertelenségért szerintem kár a többi férfit okolni, vagy bárkit, nem vezet sehova.

Én magamról is tudom hogy én vagyok a sikertelenségem oka, és nem a többi férfi aki képes csajozni.

2021. márc. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!