Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ne tanácsot, konkrét példát!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne tanácsot, konkrét példát! Hogy jelzed nőként a férfi felé, hogy bejön neked? Többször is megteszed, hogy észrevegyen, és nem csak játékból teszed? Milyen eredménnyel?

Figyelt kérdés

Férfiként régen sokszor kaptam visszajelzést, az illető barátnője hozta a hírt, hogy tetszek neki. Nem tudtam vele mit kezdeni, épp annyira voltam érett, mint ők. Később ez eltűnt, de ki tudja, hány emberben maradt benne ez a vágy felém, és lett helyén magány vagy egy érettebb férfi.

Szóval érdekelne, ti hogy csináltátok (ne jövő időben, ne feltételes módban és ne általánosságban), és milyen kapcsolat lett belőle.


2021. márc. 22. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egy idő után megmondom az illetőnek, hogy bejön. De még sose jött ki belőle semmi jó. :D
2021. márc. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem értek semmit ezek a jelek, jelezgetések. Mindig ezt tanácsolják, légy ilyen légy olyan, ettől nem fog történni semmi.


Csak ha konkrétan szóba állnak veled.

2021. márc. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2: az is egy jelzés, csak szóbeli. :D Olyan is jöhet, mint az 1-es írja, hogy eléállt és megmondta. De ezt is lehetne konkrétabban.
2021. márc. 22. 18:37
 4/9 anonim ***** válasza:
38%

A történetedből nekem az jön le, hogy régen is maximum szárnypróbálgatás miatt kezdeményeztek volna nálad, mert hallottak olyan tanácsot, hogy "gyere össze csúnyább fiúval és az kedves és hűséges lesz" és a fiatal lányok még erre fogékonyak.


Ha jó pasi lennél, akkor most is legeltetnék rajtad a szemüket a lányok.


A másik, hogy a fiatal lányoknak ebben a korban már túl öreg vagy még ha be is jössz, komoly kapcsolatra állandóan a korkülönbségre lenne ráfókuszálva, alkalmihoz meg a megfelelő szituáció kell (jelenleg maradnak a házibulik).


A korodbeli nők meg vagy kapcsolatban vannak, vagy hatalmas elvárásaik vannak, vagy egyéb módon defektesek. Ami lehet az is, hogy várja a herceget, aki majd mindenféle jel nélkül őt leszólítja.

2021. márc. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Utalok rá, ha tetszik rajta valami. Pl szép a szeme, jól áll rajta az adott ruha, helyes stb. Figyelek rá, és a bizalmamba fogadom.
2021. márc. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5: Mit értél el vele? Ez itt a fő kérdés.
2021. márc. 23. 00:14
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok.

Lényegében semmit. De a vicc az egészben, hogy kezdetekben nem tekintett rám másként, csak barátként, aztán volt egy időszak, amikor közeledünk egymáshoz, majd ő kerített magának valakit, én pedig innentől kezdve nem foglalkoztam vele. Most pedig ismét kezdi 🤷‍♀️

Ki érti ezt. Részemről ez a hajó már elment, és megtanultam, felesleges kimutatni a vonzalmat, főleg ha a másik ilyen gyökér.

2021. márc. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező ahogy látom te a múltba tekintesz vissza, lehet ezeknek a nőknek már teljesen megváltozott az esete , esetleg családosak lettek..
2021. márc. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én kereken megmondom, utalgatni nem szoktam. Eddig mindig bejött.
2021. márc. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!