Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hová tűntek a nők a lezárások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová tűntek a nők a lezárások óta?

Figyelt kérdés

30-as vidéki férfi vagyok, a Covid előtt hétvégenként tele voltak a szórakozóhelyek, belvárosi utcák, teraszok stb. fiatal nőkkel. Mióta lezártak mindent, értelemszerűen nincsenek, de mégsem látom, hogy online társkeresőkön annyival többen lennének. Hétvégén estefelé a Badoo-n kb. 10 nő volt online a százezres városomban, ami érthetetlen. Facebook randioldalát is átpörgettem 5 perc alatt, aztán elfogytak a lehetséges jelöltek.


Ezek a nők a járvány kitörése óta elvannak egyedül, nincs igényük ismerkedésre, beszélgetésre, intimitásra, szexre stb. vagy mi állhat a jelenség hátterében?


2021. márc. 21. 10:40
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
44%
Se járvány előtt, se most nem ismerkedek. Otthon vagyok vagy dolgozok.
2021. márc. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Szórakozóhelyre sem ismerkedni mentek.
2021. márc. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%
Elvitték a külföldiek az összeset, k.. anyjukat...
2021. márc. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne is mondd, ha ez lecseng, megyek külföldre, engem a következő hullám már ne ebben a pöcegödörben érjen.
2021. márc. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

#23

Igen, mert a kulfoldi pasik jobbak.

2021. márc. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

"Szórakozóhelyre sem ismerkedni mentek."

A lezárások előtt nem ezt tapasztaltam, inkább online társkeresőkön látom hónapok/évek óta ugyanazt a néhány nőt.

2021. márc. 21. 17:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!