Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajozás, randi a lehetséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajozás, randi a lehetséges vírus miatti lezárások alatt a hidegben? Ti hogy oldjátok majd meg? Van bármi tippetek?

Figyelt kérdés

Áprilisban nem voltak gondok a lezárások idején csajozási szempontból, mert a neten keresztül ugyanúgy lehet ismerkedni. Randira pedig aztán nem beülős helyre mentünk, hanem a már egész jó időben lehetett sétálni, esetleg előtte boltban venni egy üdítőt, padra kiülni beszélgetni. De most ha hasonló lezárások lesznek, mi lesz? Hová szerveznétek randit? Mert olyan 10 fok alatt már nem opció, hogy órákig sétálgattok, vagy pláne leültök egy padra, de 10-20 fok közt is már sokaknak kellemetlen. Nyilvánvalóan a beülős helyek, pubok, bárok, kocsmák, kávézók zárva lesznek ugyanúgy, mint tavasszal voltak, most egy ilyen esetről szól a kérdés.

Az nyilván nem opció, hogy egyből felmegyünk valamelyikőnkhöz első randi gyanánt, ebbe a nők 80%-a akkor sem menne bele, ha külön mondanám, hogy nem azért hívom fel, mert egyből szexet várok tőle, csak hogy legyen hol lennünk valahol melegben.


Kérlek normális válaszokat írjatok, ne idiótaságokat. Olyan emberek válasza érdekel, akik számára ez szintén felmerül majd problémaként. Tehát ha pl párkapcsolatban élsz, vagy örök magányos ember vagy, akkor téged nem érint ez a kérdés. A kérdésre válaszoljatok. Köszi!


2020. okt. 22. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Csak a kifogások...

- alacsony vagyok

- vidéken élek

- vírus van

- férfitöbblet

- külföldi férfiak

- utcán nem mehetek oda

- pasija van

- ...

2020. okt. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

Nem igazán várhatóak hasonló lezárások, most inkább a gazdaság megmentése a prioritás.


Amúgy én már sétálgattam egy csomót 10 fok környékén, vettem fel meleg ruhát és nem volt belőle gond.

2020. okt. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ilyen lezárások nem nagyon lesznek, ez szinte tuti. Beledöglene a gazdaság.

De ha ez megtörténik, és egyikőtök sem akar a másikhoz felmenni, akkor tényleg az egyedüli opció, hogy sétáltok. Rendelhettek előre valamelyik étteremből, ahol lesz elvitel, azt pedig kinn megeszitek. Lehetőleg nap közben találkozzatok.

2020. okt. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%

#1

Hozzácsapnám:

- de hisz ő a húgom


mindig csak a kifogások...

2020. okt. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!