Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen töketlenek egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen töketlenek egyes férfiak?

Figyelt kérdés

Senkit sem akarok provokálni, de sajnos a tapasztalataimmal kell egyetértenem egyelőre.


Adott az internetes társkeresés. Hogy harapófogóval kell kicincálni a szavakat, esküszöm, kiborít. Valamennyire én is unalmas vagyok, ezzel egyet is tudok érteni. De az az érdektelenség, ami ezeken az oldalakon zajlik... (Meg mindenütt a valóságban.) Egyszerűen semmire nem megy vele az ember.


Tudom, a nők közt is vannak ilyenek. De ők nem emiatt panaszkodnak ugyebár... Mondjuk azt sosem fogom megérteni, hogy minek tesznek ki ringyós fotókat, az meg már más téma, hogy a pasik még azt sem veszik észre, hogy fake a profilkép. Oda - vissza marják egymást. Egyszerűen darabokra szedik a másikat.


Ott tartok, hogy nem írok rá senkire, mert időpazarlás minden egyes személy. Szomorú vagyok, hogy nem lehet jót beszélgetni, nem lehet ismerkedni, mert mindig ott lesz feltételes módban még néhány személy, akik ismerkednének ilyen “feljöttem, mert uncsizok” dumával.


Mit lehet ezzel kezdeni? Tényleg nincs olyan korosztály, legalábbis nem találtam olyat, aki hajlandó törődni a másikkal, akarna bármit is. Van, aki képes azért előfizetni, hogy beszólogasson. Na az sem semmi.


Valami ötlet? Várom a csoda választ, ami nincs...


2021. márc. 21. 02:01
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
90%

Csoda válasz nincs-egyértés van.

F35

Hány éves vagy kérdező??

2021. márc. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
90%
Őszintén hány éves vagy?
2021. márc. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Leírta már, 19
2021. márc. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
93%
Csúnya vagy? Mert általában a csinos lányoknál pont hogy ők azok, akikből harapófogóval kell kirángatni a szavakat és a több soros válaszra írnak két szót.
2021. márc. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
71%

Engem utasított el nő azzal, hogy túl lelkes voltam.

Azóta próbálok nem túl lelkesen kommunikálni.

2021. márc. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
39%
Nem vagy túlsúlyos? A legtöbb nőnek ebből fakadnak az ismerkedési gondjai. Ha meg van túlsúlyod, rendbe kell tenni az alkatod és lesznek pasik.
2021. márc. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
78%

25. Másik kedvencem: Átlagosan helyes lány, miközben én is ugyanilyen vagyok srácban. Nem tűnik instacicának, plázaptsának, szupermodellnek, partiribinek. Értelmes, normálisnak tűnő. Teljes mondatokban válaszoltam neki, hosszan. Erre benyögi néhány nap után, hogy túl unalmas vagyok neki.


Gondolom ő az, aki aztán néhány hónap múlva pedig sír a rosszfiú miatt, hogy miért ilyen köcsög "minden férfi", hogy csak kihasználja és megdugja.

2021. márc. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
78%
Kettővel ezelőtti: a "túl lelkes vagy" szöveg is valszeg valami alibi, gyenge kifogás lehetett, nem feltétlenül kell magadravenni. A többinél esetleg pont azért buksz el mert "nem vagy túl lelkes"
2021. márc. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
83%
28 nak igaza van,fontos hogy magadat add és így szeressen meg valaki,ebben nem kell másokra hallgatni mert akkor te is csak egy leszel a sok közül.35f
2021. márc. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!