Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen töketlenek egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen töketlenek egyes férfiak?

Figyelt kérdés

Senkit sem akarok provokálni, de sajnos a tapasztalataimmal kell egyetértenem egyelőre.


Adott az internetes társkeresés. Hogy harapófogóval kell kicincálni a szavakat, esküszöm, kiborít. Valamennyire én is unalmas vagyok, ezzel egyet is tudok érteni. De az az érdektelenség, ami ezeken az oldalakon zajlik... (Meg mindenütt a valóságban.) Egyszerűen semmire nem megy vele az ember.


Tudom, a nők közt is vannak ilyenek. De ők nem emiatt panaszkodnak ugyebár... Mondjuk azt sosem fogom megérteni, hogy minek tesznek ki ringyós fotókat, az meg már más téma, hogy a pasik még azt sem veszik észre, hogy fake a profilkép. Oda - vissza marják egymást. Egyszerűen darabokra szedik a másikat.


Ott tartok, hogy nem írok rá senkire, mert időpazarlás minden egyes személy. Szomorú vagyok, hogy nem lehet jót beszélgetni, nem lehet ismerkedni, mert mindig ott lesz feltételes módban még néhány személy, akik ismerkednének ilyen “feljöttem, mert uncsizok” dumával.


Mit lehet ezzel kezdeni? Tényleg nincs olyan korosztály, legalábbis nem találtam olyat, aki hajlandó törődni a másikkal, akarna bármit is. Van, aki képes azért előfizetni, hogy beszólogasson. Na az sem semmi.


Valami ötlet? Várom a csoda választ, ami nincs...


2021. márc. 21. 02:01
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
95%

Sokminden lehet az oka. Attól is függ h milyen típusú srácokkal matchelsz. Ha olyannal akinek sok lehetősége van, akkor sokan elvárhatják h te udvarolj nekik..

Ha olyannal akiknek kevés, akkor lehet ez kommunikációs fogyatékosság, önbizalomhiány stb.. vagy neten nem tudnak ismerkedni. Szerintem énis ebbe a társaságba tartozom :D mondjuk nekem amikor voltak matcheim én azért írkáltam és próbálkoztam. De a sikertelenség okán már gondolkodtam, hogy kiírom ide, h valaki írjon már rám, "játszuk el", hogy ismerkedünk aztán véleményezzen őszintén.. mert az appokon csak ghostingolnak ha valami nem oké. de én inkább töröltam magam mindenhonnan. lehet ezt kellene kipróbálnod, h vkinek a véleményét kikérni aki nem ismer és úgymond nincs tétje, nyugodtan akár meg is bánthat, stb.

32/f

2021. márc. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
11# 2 éve, sőt még tavaly is volt segítségem, azt mondták, nincs velem baj. Viszont akármilyen kedvesek is voltak, (jólesett) nem adhatok 3 ember véleményére, annál ugye komplexebb dologról van szó. Egy ideig pihentettem is a társkeresést, de aztán jött megint valami sugallat, hogy érdemes lenne újra ismerkednem. Kár volt. :D
2021. márc. 21. 07:55
 13/29 anonim ***** válasza:
32%
Nem tudsz beszélgetni, ahogy a nők többsége, a férfiak meg belefáradnak az erőlködésbe.
2021. márc. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
81%

Én pont az ellentettje vagyok, imádtak velem írkálni a nők. Ertelmes dolhok közé beszúrtam bókot, flörtöt, stb.


Egyrészt belefáradtam, másrészt ehhez toppon kell lenni, és most a covidban csak depizek. Töröltem magam mindenhonnan, semmi kedvem ráírni senkire, gyerekkori barátra se.

2021. márc. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy kérdező? ;)
2021. márc. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

14# Néha jó is a magány. Kicsit mással is elfoglalod magad, időnként jót tesz. Szeretek egyedül lenni, nem vagyok kapcsolatfüggő, valahol a kettő közt vagyok. Arany középút szerintem a legideálisabb.


15# 19 éves vagyok. (Ha már kérdezted.)

2021. márc. 21. 08:31
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Fiatalság...Nyugi...Az idő majd formálja ezt a témát is!

Minden jót!

2021. márc. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg nőnek írtam levelet több társkeresőn is,csak azoknak akiket szimpatikusnak találtam bemutatkozás alapján,egyedi és nem unalmas leveleket küldtem,alig vagy még azóta sem jött válasz ,igaz nem régóta keresek interneten tavaly decemberben döntöttem úgy hogy kipróbálom.Eddig hihetetlen csalódás és nem is értem hogyan találnak emberek itt normális párkapcsolatra.Érdektelenek és passzívak a nők,vagy nem is tudják mit keresnek vagy csak szórakozásból vannak fönt,a csalókról ne is beszéljünk.Ezért jelenleg úgy látom hogy a személyes találkozás az ami eredményre vezet mivel itt egyből eldől hogy szimpatikus a másik fél vagy nem,így most egy olyan nővel ismerkedek aki a munkatársam.Ő és én is regisztrálva vagyunk társkeresőre de ott egyszerűen nem lehet rendesen ismerkedni.Aki nem kér telefonszámot vagy személyes találkozót csak ül és várakozik arra az emberre akit elképzelt magának ne csodálkozzon hogy nem halad egyről a kettőre,azért mert csak a kis álomvilágában él.Nem értem hogy miért annyira nehéz legalább két mondatot írni úgy ahogy te is teszed,nem hiszem el hogy egy férfi sem képes őszintén fölvállalni magát az életét.Én 35 éves vagyok és igen szeretek udvarolni ,nem kell hogy egy nő kezdeményezzen de kellenek a jelek hogy érdeklem őt és ez nagyon nem jön át a netes társkeresés során.De hogyan fog megismerni ha esélyt sem ad? Nem egy két profilkép és pár mondat rólam fogja meghatározni hogy milyen ember vagyok valójában.Nőkben és férfiakban is rengeteg van akinek csőlátása van és nem képes attól elszakadni,belevágni egy új dologba.35f
2021. márc. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Én abból kezdek kiábrándulni (férfiként), hogy írok jó hosszú üzenetet, a másik fél kérdéseit részletesen megválaszolva. Tőle is rákérdezek ezekre a témákra, de válasz nem érkezik, ezek helyett újabb kérdések érkeznek, mint valami vizsga, komolyan mondom.

Manapság jellemző a társkeresők jelentős részére, hogy a tökéletest keresik és ha úgy ítélik meg: akárcsak egy paraméter nem stimmel, már lépnek is tovább.

Egyébként lehet az van amögött, hogy nem írnak részletesen vissza, mert pl. pórul jártak, ha túlságosan kiadták magukat, visszaéltek vele, esetleg zaklatás v. bármilyen formában.

2021. márc. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha te tudnád, hány olyan fórum van, ahol megosztják egymással az emberek, hogy milyen üzenetet kapnak, vagy mire nem reagál a másik:D


Amúgy nem provokatív, de pont a fent említett dolog miatt, a csajok se sokkal jobbak sőt:D 1 szavas válaszokat tömegével lehet látni tőlük.

Ismerősöm panaszkodott, hogy sokszor egy visszaírást nem ér meg 10 soros egyedi üzenet.


Szóval ez inkább emberi sajátosság mint nemi, de ez oda vissza játszik szerintem. Az egyik fél elkezdte, a másik meg megtanulta a játékszabályokat:D

2021. márc. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!