Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen töketlenek egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen töketlenek egyes férfiak?

Figyelt kérdés

Senkit sem akarok provokálni, de sajnos a tapasztalataimmal kell egyetértenem egyelőre.


Adott az internetes társkeresés. Hogy harapófogóval kell kicincálni a szavakat, esküszöm, kiborít. Valamennyire én is unalmas vagyok, ezzel egyet is tudok érteni. De az az érdektelenség, ami ezeken az oldalakon zajlik... (Meg mindenütt a valóságban.) Egyszerűen semmire nem megy vele az ember.


Tudom, a nők közt is vannak ilyenek. De ők nem emiatt panaszkodnak ugyebár... Mondjuk azt sosem fogom megérteni, hogy minek tesznek ki ringyós fotókat, az meg már más téma, hogy a pasik még azt sem veszik észre, hogy fake a profilkép. Oda - vissza marják egymást. Egyszerűen darabokra szedik a másikat.


Ott tartok, hogy nem írok rá senkire, mert időpazarlás minden egyes személy. Szomorú vagyok, hogy nem lehet jót beszélgetni, nem lehet ismerkedni, mert mindig ott lesz feltételes módban még néhány személy, akik ismerkednének ilyen “feljöttem, mert uncsizok” dumával.


Mit lehet ezzel kezdeni? Tényleg nincs olyan korosztály, legalábbis nem találtam olyat, aki hajlandó törődni a másikkal, akarna bármit is. Van, aki képes azért előfizetni, hogy beszólogasson. Na az sem semmi.


Valami ötlet? Várom a csoda választ, ami nincs...


2021. márc. 21. 02:01
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%

Van egy csomó gyökér férfi, akinek rossz a kommunikációja, de ne gondold ám azt, hogy a csajoknál ez ritka. Sőt, sokkal gyakoribb, hogy egónövelés és unaloműzés miatt társkereső oldalakon/appokon lógnak vagy épp tartalékként húznak valakit.

Egyébként, a megoldás egyszerű: Válaszd ki azt, aki normálisan ír. Ha ilyen nincs, akkor vagy nagyon rossz helyen keresel vagy magadon érdemes elgondolkoznod.

(Amint láthatod, én is elég összeszedetten írok, de még soha életemben nem lógtam társkeresőn. Nem látom értelmét.)

2021. márc. 21. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
1# Nemcsak a férfiakat hibáztatom, ez emberi sajátosság. Nagyon változó a kommunikációs készségük, van akiket alig bírok végigolvasni, mert nem ismerik az írásjeleket. Ez viszont mindentől független. Van, aki hiába ír elfogadhatóan, ugyanolyan közömbös mint a többi.
2021. márc. 21. 02:16
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked erősebb a kommunikációd, akkor mindenhol ebbe fogsz futni. A közömbösség meg ilyen, főleg ismerkedés elején. Régebben még tök lelkes voltam én is, ha megismertem egy új embert. Most meg már... Meh... Hiába jön be a csaj külsőre, ha nem fog meg, akkor max nyomok fele pár small talkot. Egyszerűen látom már, hogy milyen embertípusok vannak és előre tudom, hogy a másik nagyjából milyen lesz. A többség ilyen, ez van. Szerintem sokan belefásulnak az ismerkedésbe.
2021. márc. 21. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
97%

A töketlenség és az érdektelenség 2 külön dolog.

Am hogyhogy nem érdeklődnek irántad?

2021. márc. 21. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
97%

Nem irok senkinek, minden pasi ugyanolyan. Tehát ugyanott vagy akikről irsz.


Rengeteg szociálisan zöldség ember van, a frusztráltság, megfelelési kényszer miatt átmennek passzivba mert nem tudják már mit tegyenek h jólegyen, de önmagukat meg nem szeretik és nem is ismerik, nem merik magukat adni, azt se tudják melyik bolygón vannak.

Erre dobjuk rá h mindenki áldozat és a másik(kal)/ miatt nem lehet jót beszélni természetesen, véletlenül sem nézne magába senki kb.

Plusz ne felejtsük el a nem vagyok elég jó érzést sem, ezekből születik meg az a réteg akikről beszélsz és valamilyen szinten közéjük tartozol.

2021. márc. 21. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

4# Nem is tudom, hogyan vázoljam fel a beszélgetést. Legutóbb tegnap törtent, hogy ráírtam egy férfire, megkérdeztem hogy telt a napja, és hogy mit vár el az oldaltól, (amin fent vagyunk) de vissza sem kérdezett semmire, tőmondatokkal lerázott.


Oké, unalmas először egy beszélgetés, belátom. De valahol el kell kezdeni, hátha találunk egy közös pontot, amelyben egyetértünk.

2021. márc. 21. 06:38
 7/29 anonim ***** válasza:
53%

Komfortzona vagy el vannak kényelmesedve a székben is eleve.


Nem akarnak kimozdulni, utazni, randikkal vacakolni, kinos beszelgetos köröket lefutni, aztan ujra meg ujra mert a nőknek a randizás az ismerkedés, lusták egyszeruen semmit nem akarnak, csak d.gni.


Amikor egy nő rair egy pl tv elott chipszabálora az elso az hogy ki kell rángatnia eleve a srácot abbol ami korulveszi. Azaz adni egy b.zi nagy adrenalinlöketet. Es az biztos nem időjárásos témàval erhető el meg hasonlokkal.


Ha a nőben eleve megvan egyfajta pörgés izgalom, nah azt lehet ráragasztani a másikra, az átveszi ezt a rezgést.


Ezek amolyan egymast generalo dolgok. Az unalmas az unalmasat nem fogja tudni kirázni a fotelbol de annyira sem hogy az ujját mozditsa egyaltalán válaszra.

2021. márc. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, én pont hasonlóan látom a dolgot a másik oldalról. Először azt hittem velem lehet a gond hogy talán unalmas vagyok, vagy egyszerűen a fotóim nem keltenek rokonszenvet egy hölgyben sem. De pár hónap után ugyanazt a konklúziót szűrtem le mint te, nem tesznek bele túl sok energiát az emberek a társkeresésbe. Pedig szerintem ezért társKERESÉS a folyamat neve, hiszen beszélgetések és találkozások során ismerjük meg a másikat, lobban be a kémia és döntünk úgy hogy vele jó lenne megpróbálni. Lassan már az is külön öröm, ha egyáltalán valaki visszaír :) 36/f
2021. márc. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
80%
A nők ugyanilyenek, semmivel sem másabbak, mint a pasik.
2021. márc. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
9# Én sem állítottam mást.
2021. márc. 21. 07:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!