Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban a chat.hu nevű beszélg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban a chat.hu nevű beszélgetős oldalon igazi kincseket lehet találni?

Figyelt kérdés

Haverom mesélte aki nem túl jó pasi, hogy volt tinderen, badoon és egyéb oldalakon és vissza sem írtak neki és semmi nem jött neki össze.

Viszont van ez a chat.hu oldal, ahol szintén a nők 99 százaléka kövér, buta, pénzre szexet keres vagy nőt keresnek stb. de nagy ritkán feljönnek igazi kincsek akik most járvány idején unatkoznak és nem szoktak neten ismerkedni így még a netes bőség zavara nem érvényesül nála úgy. És mondta barátom hogy szex is és párkapcsolat is összejött neki ami kizárt lett volna tinderen


2021. márc. 16. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
24%

B*ki én sehol nem találok olyant aki pénzért szexelne. Se szépet, se csúnyát, se dagadtat, se senkit. Se Tinderen, se badoon, se FaceDatingen, se Eropolison, se chat.hu-n .... sehol. Már úgy értem, a Rosszlányokon meg a Piroslámpán kívül.

43F

2021. márc. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Az még működik egyáltalán?
2021. márc. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
20 éve jártam ott utoljára, már akkor is gáz volt...:D
2021. márc. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 MolotovPunk ***** válasza:
83%
(Múlt időben.)Lehetett találni,de az sem mostanában volt.Kb úgy bő 10 évvel ezelőtt lehetett összehozni randit.Akkoriban jóval többen voltak fent chateken,abban a korszakban még nem volt elterjedt a fészbuk sem meg ilyen baromságok.Manapság a chateken nincs túl sok aktivitás,legalábbis nem sok,akikkel lehetne beszélgetni,ismerkedni.Bár manapság már a faceizé is lecsengőben van.Ahogy hallom ott sincs túl nagy aktivitás.
2021. márc. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
Hú, az az oldal eléggé gáz. Unokatesom is megmondta mar 15 éve, sajnos nem hallgattam rá. Egy 50+os nő akadt rám onnan, aki 40 alattinak adta ki magát. 🤣 Néha hivogat, meg irogat, kisebb hiszti rohamot kap, ha a Messengeren online vagyok, de nem válaszolok. Már csak rejtett módban merem használni, a Messengert. 🤣 Szóval kerüld, vagy mielőtt valami személyes adatot kiadsz, cseréljetek képet, amin egy egyedi előre megbeszélt beállás van, vagy aznapi újságot tart a kezében.
2021. márc. 17. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Inkább tinderezek. Amúgy, régen gyk-n is lehetett ismerkedni.

Meg honfoglalón is, mikor még az MSN is ment. (Régi szép idők.)

2021. márc. 17. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

6


na ja. Vagy random emberekkel felvetted a kapcsolatot iwiw-en, myvip en és mentetek MSN-re. Csomó randim volt így. Nem volt ez az általános bizalmatlanság, mint ma. Jó, akkor tini voltam, lehet az is közrejátszott.

2021. márc. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%
MSN:)
2021. márc. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!