Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen miért a dagadt nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen miért a dagadt nők húznak jobbra nagy többségben?

Figyelt kérdés
Szebb nők is mondták már hogy viszonylag jóképű vagyok és szép szemem van
2021. márc. 15. 21:15
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
54%

Nem érzed magad bunkonak picit? A kérdésed megfogalmazása mellett örülj hogy húz valaki jobbra.

Bár a képeden biztos nem látja a stílusod.

2021. márc. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
48%
Miért lenne bunkó? Betegség ,szülés egyéb dolgok miatt kevesebb mint 10℅ hízik meg! Magyarország az élenjár a zsírdisznó tenyésztésben és kezdenek az igénytelenségből divatot csinálni,egyszerűbb az energia ital meg a mekis szemét mint sportolni! Az mellett,hogy ez igénytelenség még jelentős egészség kockázat és gusztustalan! Ja és büdösek is többnyire! Amit főztek egyék meg én azt mondom akinek meg nem tetszik az kapja be! ;)
2021. márc. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
61%
Engem miért a csóró pasik húznak jobbra?
2021. márc. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Áh, szóval a telt lányok a tinderen bújócskáznak?
2021. márc. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Mert te is jobbra húztad őket. Akkor mégis mit vársz? Nem kell senkit se jobbra húzni ha nem akarsz tőle semmit.
2021. márc. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Az algoritmusban és ilyesmikben lehet valami. Meg abban, hogy mennyire más felhozatalt mutat az app, ha elő is fizetsz. Most éppen nem újítottam meg az előfizetést, s számomra nem szimpatikus pasikat mutat. Azt meg végképp nem értem, mi a jó abban, ha egy pasi gondolkodás nélkül mindenkit jobbra ránt.
2021. márc. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
“Viszonylag”😂😂😂
2021. márc. 21. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!