Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért fogy el tinderen a lájk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fogy el tinderen a lájk?

Figyelt kérdés
Van, hogy száz embert lájkolok és semmi, máskor meg elfogy 10 után. Tudja valaki, hogy ez mitől van esetleg?

2021. márc. 2. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért, hogy vedd meg a premiumot. A tinder algoritmusokra épülő átb.szás.
2021. márc. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
13%
Már nagyon vészes volt a helyzet.
2021. márc. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%

Ahogy én tapasztaltam: 50 like-od van 12 órára. Ha pl. délután 3kor tinderezel egy fél órát, jobbra húzol mondjuk 10 lányt. Ez azt jelenti, hogy hajnali 3ig már csak 40 lányt tudsz jobbra húzni. Ha jobbra húzod a 41. lányt, akkor kiírja, hogy elfogyott a likeod, várj 12 órát. De ha hajnali fél4kor húzod jobbra a 41. lányt, akkor nem nimcs gáz, mert elkezdtek maguktól újratöltődni.

Nem tudom mennyire jött át, amit mondani akartam.

2021. márc. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs meghatározott szám. Regisztráltam egyszer egy női profilt, és bőven 100 feletti match lett, mire elfogytak a lájkok. Míg férfiként jóval kevesebbet kapsz ingyen, pont azért, hogy fizess elő. A társkeresők mind a férfiak lehúzásáról szólnak.
2021. márc. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!