Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért is gáz az, ha 24 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért is gáz az, ha 24 évesen még soha nem volt barátnőm, szűz vagyok, nem is csókolóztam és ez a közeljövőben sem fog változni mert szimplán nem is érdekel az egész?

Figyelt kérdés

Vágyok úgyan a szeretetre,de egy párkapcsolattal nem tudnék mit kezdeni. 🤔


Nem is érdekel,nem akarom hogy belekavarjon az életembe.Meg nem is bízok meg senkiben sem .


Engem egyedül a horgászat, motorozgatás, állatokkal való foglalkozás érdekel és semmi más.Nem akarom hogy valami csaj miatt kevesebb időm legyen ezekre a dolgokra.


Csak már lassan ki öregszem a csajozásból, nálam fiatalabb ismerőseimnek már gyerekei vannak,engem meg kiráz a hideg egésztől.


24F



2021. márc. 13. 15:55
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Na magyarázd el mit veszítek? Komolyan úgy írod le a szexet mint ha valami csoda lenneg
2021. márc. 13. 20:40
 12/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz ha nem akarsz párkapcsolatot
2021. márc. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Irigylem a tudatossagodat. Bar en lettem volna ennyire tudatos 24 evesen :)



36F incel

2021. márc. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
34%

Haha! Lúzer vagy! Csupán magadat akarod nyugtatni hogy ez az állapot amire képes vagy, az társadalmilag nem annyira gaz.


26/N

2021. márc. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

#14 Nem vagyok lúzer. Mit nem lehet érteni hogy legbelül se kivánok párkapcsolatot? Nem vagyok szerelmes érted?



Csak mivel nem vagyok szerelmes stb. Egyre jobban öregszem és félek hogy kifutok az időből. Mert most 24 éves vagyok.

2021. márc. 14. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!