Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért is gáz az, ha 24 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért is gáz az, ha 24 évesen még soha nem volt barátnőm, szűz vagyok, nem is csókolóztam és ez a közeljövőben sem fog változni mert szimplán nem is érdekel az egész?

Figyelt kérdés

Vágyok úgyan a szeretetre,de egy párkapcsolattal nem tudnék mit kezdeni. 🤔


Nem is érdekel,nem akarom hogy belekavarjon az életembe.Meg nem is bízok meg senkiben sem .


Engem egyedül a horgászat, motorozgatás, állatokkal való foglalkozás érdekel és semmi más.Nem akarom hogy valami csaj miatt kevesebb időm legyen ezekre a dolgokra.


Csak már lassan ki öregszem a csajozásból, nálam fiatalabb ismerőseimnek már gyerekei vannak,engem meg kiráz a hideg egésztől.


24F



2021. márc. 13. 15:55
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Én nem tartom magam vesztesnek.Ha érdektelen vagyok az emberi kapcsolatok iránt akkor miért lennék vesztes? Amugy is eddig mindenki elárult,bárkiben is megbíztam.Utálom az embereket.Nem kívánok közösködni senkivel sem.
2021. márc. 13. 15:57
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
Aszex vagy autista vagy talán nincs ezzel semmi baj a lényeg hogy önmagad legyél
2021. márc. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

Ha te így vagy boldog, akkor miért ne. Kényszerből felesleges kapcsolatban lenni. Azt nem mondom, hogy egyetértek veled, de elfogadom, hogy nem vagyunk egyformák és nem tartom gáznak, hogy te egyedül érzed jól magad.

"Csak már lassan ki öregszem a csajozásból" Ha úgy sem akarsz, nem mindegy? Vagy feltételezed azért, hogy később mégis vágynál rá?

2021. márc. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Autista nem vagyok. Aszexuálisra gondoltál? Hát nem tudom lehet hogy az vagyok.


Bár naponta maszturbálok.

2021. márc. 13. 16:01
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem gáz. Csináld azt ami neked jó. Ha nem akarsz csajozni akkor ne csajozz, senkinek semmi köze hozzá.
2021. márc. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#3 Mint írtam hogy vágyok a szeretetre de szerelemre nem. Felszínes kapcsolatra nincs időm és kapacitásom. Ha pedig komolyra fordulna a dolog, akkor a lány majd gyereket akarok. Köztudott hogy én meg utálom a gyerekeketg
2021. márc. 13. 16:05
 7/15 A kérdező kommentje:
Lány majd gyereket akar* elírtam.
2021. márc. 13. 16:06
 8/15 anonim ***** válasza:
36%
Szóval vágysz szeretetre és szexre, de nem lenne semmi időd egy felszínes kapcsolatra? Mivel naponta vered, akkor csak van időd, hasznosabban is eltölthetnéd:) Valahol te is érzed, hogy gáz, akkor nem írtad volna ki a kérdést. Te tudod, hogyan akarsz élni, csak sok év múlva max megbánod, hogy meg se próbáltad, de akkor már késő lesz.
2021. márc. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#8 Akkor késő lesz. Ez van!
2021. márc. 13. 19:32
 10/15 anonim ***** válasza:
35%
Ja és még valami: ha még nem volt csók se, szex se, akkor én a helyedben legalább odáig eljutnék, hogy kipróbáld, mivel nem is tudod, mit veszítesz. Hidd el, sokkal jobb, mint verni magadnak. Ezerszer jobb, ég és föld. Még egy egyéjszakás v komolytalan kapcsolat is lehet, hogy megváltoztatna (van elég nő, aki belemegy ezekbe). 8as voltam.
2021. márc. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!