Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy semmilyen lányhoz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy semmilyen lányhoz egy semmilyen fiú illik?

Figyelt kérdés

2021. márc. 7. 11:25
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
Nem. Csúnya lányhoz átlagos pasi. Átlagos lányhoz jó pasi. Gyönyörű lányhoz pedig vállalkozó, informatikus, főnök, oligarcha, stb-stb.
2021. márc. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%
#1 A csúnya lányok se érik be holmi átlagos pasikkal.
2021. márc. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen egy semmilyen lány és férfi?
2021. márc. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Megjelentek a nyafi kisfiúk panaszkodni. Nézz szét, többnyire átlagos, semmilyen vagy helyes párokat látni. Nagyon ritkán látok olyat, hogy a férfi jobban nézne ki, mint a nő, az itteni városi legenda ellenére ez nem jellemző, a nők eleve jobban adnak magukra, mint a férfiak. Olyan van, hogy a lány nagyobb darab, viszont többnyire szép, helyes nők, a párjuk meg olyan kis nyiszlett átlagos.
2021. márc. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16%
4. Azért írtam, hogy a nőnek a külseje számít, a férfinak pedig a pénze, ambíciója, vagyona, munkája is. Ezért persze, hogy vannak olyan párok, ahol a nő a szebb. A pasi pedig ezt pénzzel ellensúlyozza.
2021. márc. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nincs benne semmi érdekes.
2021. márc. 7. 12:05
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

Nőknél az, hogy nincs benne semmi érdekes (ha amúgy cserébe nem várja el, hogy a másik folyamatosan stand-up comedy-s arcként szórakoztassa) kb. annyiban rontja a párkapcsolati esélyeit, minthogy szőke helyett feketére festi a haját vagy egy centivel hosszabb műkörmöket rakat, esetleg iPhone-ja van.


Van pár férfi (főleg a nőknél sikeresebb fajta), aki jó dolgában már ilyen felszínes apróságok miatt is kizárja az ismerkedésből a csajt, de alapesetben a legtöbb férfi baromira nem annyira felszínes, hogy ez érdekelje.


Én például még jobban is örülnék egy ilyen lánynak, mint egy olyannak, aki bejárta a fél világot, van 3 diplomája, orvosi, jogi meg közgáz, hobbiból búvárkodik, siklóernyőzik meg motorozik és mellette 3 szépségversenyt is megnyert.


És nem, nem zárnék ki egy ilyen lányt, csak azt érezném, hogy ő fog engem kizárni. Szóval sokkal jobban örülnék egy kis szürkeegérnek, mert én is az vagyok.

2021. márc. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6# Miért lennél valakivel együtt, ha nincs benne semmi érdekes? Nem egy szobanövényt szeretnék otthonra, hanem párkapcsolatot, akivel jól érzem magam, csak azért nem leszek valakivel együtt, mert ellenkező nemű.
2021. márc. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Bennem nincs semmi érdekes.
2021. márc. 7. 21:43
 10/10 anonim ***** válasza:
Sokkal könnyebb dolgod van, mint a bonyolult lányoknak.
2021. márc. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!